Neler Yeni

Epic games yılbaşı indiriminde alıncak oyun önerisi.

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
indirimlerde RDR2 var mı

ChristianSerratos

80+ Silver
Epic bedava oyunlar veriyordu. Ben biraz bekleyin derim. Aldığınız oyunu bedava verirlerse para boşa gitmesin.
indirime giren oyunları bedavaya vereceğini sanmıyorum AAA'lar dan indirime girmeyen oyunlar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Rammus
Valhalla Voidu da 67 TL
Sorun yok güvenilir site
Ben oradan ac syndicate ve Odyssey almıştım
235 TL ye bir sürü iyi oyun alınır, paran boşa gitmesin
Epic den alsan da yine Ubisoft connect a bağlanacak oyun
Hocam sepetim şu şekildeydi
Detroit become human
Sherlock holmes the devils daughter
Outlast
Outlast 2
Star wars battlefront 2
Road 96
Assasin's creed odyssey

Bunları aldım hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Arslan
Hocam sepetim şu şekildeydi
Detroit become human
Sherlock holmes the devils daughter
Outlast
Outlast 2
Star wars battlefront 2
Road 96
Assasin's creed odyssey

Bunları aldım hocam.
Güzel sepet birçoğu klasik ve parasını hak eden oyun şahsen battlefront 2 nin 1 den çok farkını göremesem de güncel de iyi oyun. Road 96 ve Sherlock benim sevdiğim oyunlardan hikâyeyi merak ettiriyorlar sana.
Hocam çok ismini söyledim ama varsa kafanda Ubisoft oyunu, güvenilir ve ucuz olarak Voidu dan al yani Ac Odyssey 61 tl orada mesela veya the division 1 20 tl
140 tl 61 ini odyssey e versen geriye kalanla başka oyunlar alabilirsin. Mesela forgotten City, a plague tail 1 de yine fena değil, far cry yine voidu dan veya Marvel guardian of galaxy
Tercih senin. Üstüne çok durmamın sebebi malum ekonomi işte. 20 tl watch dogs-division veya far cry bulmak gibi bir fırsat bir daha eline geçmeyebilir.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Fatih Ayhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Rammus
Güzel sepet birçoğu klasik ve parasını hak eden oyun şahsen battlefront 2 nin 1 den çok farkını göremesem de güncel de iyi oyun. Road 96 ve Sherlock benim sevdiğim oyunlardan hikâyeyi merak ettiriyorlar sana.
Hocam çok ismini söyledim ama varsa kafanda Ubisoft oyunu, güvenilir ve ucuz olarak Voidu dan al yani Ac Odyssey 61 TL orada mesela veya the division 1 20 TL
140 TL 61 ini odyssey e versen geriye kalanla başka oyunlar alabilirsin. Mesela forgotten City, a plague tail 1 de yine fena değil, far cry yine voidu dan veya Marvel guardian of galaxy
Tercih senin. Üstüne çok durmamın sebebi malum ekonomi işte. 20 TL watch dogs-division veya far cry bulmak gibi bir fırsat bir daha eline geçmeyebilir.
Hocam aslında bakılabilir teşekkür ederim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,681
Üyeler
152,721
Son üye
Garp
Top Bottom