Neler Yeni

Epic Games'in dağıttığı oyunlar sizi tatmin etti mi? [ANKETLİ]

Tatmin oldunuz mu?

• Evet

• Hayır

• Yaani

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Zoro32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk
Çoğu şuanda almacam oyunları bedava verdi kötülüyen kesim şuanda ne yaşıyor bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emrullah AKTAŞ
İnsanlarda garip bi algı var, Steam geçenlerde saçma sapan oyunu beleş vermişti herkes Steam'i kral ilan edip teşekkür ediyordu. Epic Games bunu yıllardır yapmasına rağmen her gün tonlarca küfür yiyor ve herkes Epic Games'i oyunları crackleyip beleş dağıtan platform sanıyor.

Epic Games oyunları kendi ücretsiz veriyor ama Steam üzerinde öyle bir olay yok. Steam asla kendisi ücretsiz oyun vermiyor. Oyunların ücretsiz olmasının tek sebebi oyun yayıncıları. Yani Steam'i suçlu bulmak saçma. Öte yandan adamlar ne kadar zamandır bedava oyun veriyor ve Fortnite gibi popüler bir oyunda para birimleri son olaylardan önce fazlasıyla ucuzdu. Bunlar takdir edilebilecek şeyler. Her şeyi geçtim; millet inatla bedava olmasına rağmen laf yapacaksa gitsin crack kullansın. Epic Games'in burada yapabileceği başka bir şey yok. He hiçbir şeyi beğenmiyorlarsa da gidip parasını verip oynasınlar. Başka bir yolu yok.

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Biliyorsunuz ki Epic Games yılbaşına özel 17 gün boyunca 17 oyunu ücretsiz olarak dağıttı. Bugün dağıtılan oyun A Plague Tale: Innocence oldu, yarın dağıtılacak oyun da %99 ihtimal ile Guardians of the Galaxy olacak.

Dağıtılan oyunlar sosyal medyada büyük tartışma konusu oldu, kimi oyuncuyu tatmin etmese de bir çok oyuncuyu tatmin etmeyi başardı. Peki Epic Games'in dağıttığı 17 oyun sizi tatmin etti mi?

Şahsen son dağıttığı oyunlar ile benim gönlümü tekrardan kazandı, evet daha iyi oyunlar verilebilirdi ama buna da şükür.
Valla normale göre çok daha pahalı kaliteli oyun dağıttılar, beni baya tatmin etti. Normalde epic çok oynanmayan indie oyunlar dağıtırdı şimdi fallout, ghostrunner, gotg falan dağıtması çok hoşuma gitti. Ghostrunner dışında, beleş olmadan 1 hafta önce falan almıştım ben :LOL:

TahinPekmez

80+ Silver
marvel guardians of the galaxy, satın almıştım bedava vermiş :cautious:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Gta6 beklerken yilan oyunu geldi ona üzüldüm sadece o kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
muhammet
Niye memnun olmayayım ki? Babalarının hayrına sürüsüyle oyun veriyorlar kimisi de oyunlara burun kıvırmış falan. Gerçekten böyle mesajları görünce insanların iyi şeyleri hak etmediklerini düşünüyorum.

Top Bottom