Neler Yeni

Epic hangi oyunları almalıyım 370Tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
arkadaşlar 370tl param var epicden oyun alacağım hikayeli oyunları seviyorum fakat sadece bir tane alabilirim bunun yerine birden fazla oyun almak istiyorum uncharted alsam goda param yetmiyecek oyüzden şuan aklımda sifu var baya duyuyorum bu aralar days gone var sizce alınır mı? başka ne önerebilirsiniz uzun gidicek
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan bu şekilde ama epic acaba detroiti bedava yaparmı bu bedava oyun dağıtma olayı ne zaman biticek acaba

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-01-06 225706.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-06 225706.png
    260.1 KB · Hit: 83

arturo

80+ Silver
arkadaşlar 370tl param var epicden oyun alacağım hikayeli oyunları seviyorum fakat sadece bir tane alabilirim bunun yerine birden fazla oyun almak istiyorum uncharted alsam goda param yetmiyecek oyüzden şuan aklımda sifu var baya duyuyorum bu aralar days gone var sizce alınır mı? başka ne önerebilirsiniz uzun gidicek

şuan bu şekilde ama epic acaba detroiti bedava yaparmı bu bedava oyun dağıtma olayı ne zaman biticek acaba
Rdr2 al geç çok düşünme.

TahinPekmez

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öğrenmesi zor, her öldüğünde yaşlanıyorsun dayanıklılık düşüyor ama vurduğun daha fazla götürüyor. ben emek istiyen bir oyun olduğu için bıraktım

bayağı oynarsın bunu motor sürmesi de zevkli.
Başka ne önerirsin sifudan vazgeçtim

The Semih

80+ Silver

The Callisto Protocol öneririm

TahinPekmez

80+ Silver
Başka önerirsin ve oyunun amacı ne
dead Space tarzi bir oyun.

bu konuya bir göz at

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,843