Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!!!!!!!!!!

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Emre Turan
zaten şu klavyeyi alanların ben de dahil çoğu max 1k vergiye okeydik olmayanlar niye almış ne bekliyormuş anlamadım total 1150 TL'ye tr de bundan daha iyi klavye alamazdık herhalde tabii kimse istemez 1k vergi vermeyi ama en kötü senaryoda max 1k vergiyi kabul ederek sipariş ettik

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kanka yav küfür edecem şimdi. Aldım indirim ile klavye bi tane o hediyeden farklı 45 dolar ödedim. Neye göre bunlar 915 TL kesiyor kafayı yemelik. İşin yoksa git itiraz et şimdi. Onun ile mi uğraşcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PTT takip kodundan öğrenirsin. Sadece elden vergiyi alıyorlar.
Hocam itiraz işi nasıl oluyor bir bilginiz varmı acaba ?

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kargonun dağıtıma çıktığı depoya gidip dilekçe yazman lazım. Sonrası 2 hafta süreç var.
Olmadı depo yakın olursa bir deneyeyim hocam.Satin aldığımız faturayı görürsek yeter değil mi itiraz için ?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Muhammed emin efe
zaten şu klavyeyi alanların ben de dahil çoğu max 1k vergiye okeydik olmayanlar niye almış ne bekliyormuş anlamadım total 1150 TL'ye tr de bundan daha iyi klavye alamazdık herhalde tabii kimse istemez 1k vergi vermeyi ama en kötü senaryoda max 1k vergiyi kabul ederek sipariş ettik
Ben ona değilde 5 dolar kargo ödediğim için kendime kızıyorum. Sorun olmasın diye yaptım. Free ksrgo ile almış herkes onlar da sorun olmamış 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmadı depo yakın olursa bir deneyeyim hocam.Satin aldığımız faturayı görürsek yeter değil mi itiraz için ?
Kanka detayını bilmiyorum forumdan bi arkadaş itiraz etmişti. 600 yerine 400 falan ödemişti. Ama dikkat et almıyorum diyince bazen iade yolluyorlar.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Draq123
Arkadaşlar iade etmeyin niye iade ediyorsunuz 😃 aldığınız fiyata felan bana satın ak680den upgrade yapcaktım zaten maksat forumdan birinin işi görülsün iade niye ediyorsunuz

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Tuğra
1719814308722.png

beyler şimdi nerde oluyor anlamadım gümrükten geçtimi vergi işleri falan daha bana ulaşmadılar

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Alıntıyı görüntüle

beyler şimdi nerde oluyor anlamadım gümrükten geçtimi vergi işleri falan daha bana ulaşmadılar
Hocam kargo kodunuzu alın bu linkten taratın https://parcelsapp.com/ ardından sağ altta ptt linki olması lazım ona basın orda daha detaylı bilgi vardır.Hem vergi işleri felan sizi aramıyor diye biliyorum burda arkadaşların dediğine göre kapınıza geldiğinde vergisini ödeyeceksiniz.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,872
İsim
Kerem Çavuş
Hocam kargo kodunuzu alın bu linkten taratın https://parcelsapp.com/ ardından sağ altta ptt linki olması lazım ona basın orda daha detaylı bilgi vardır.Hem vergi işleri felan sizi aramıyor diye biliyorum burda arkadaşların dediğine göre kapınıza geldiğinde vergisini ödeyeceksiniz.
bende ptt linki vardı daha sonradan kayboldu umarım aras kargoya verirler :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,531
Üyeler
147,371
Son üye
kiwadesu
Top Bottom