Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

Palo DAYI

80+ Gold
beyler son durumlar nasıl kac tl vergı cıktı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe
beyler son durumlar nasıl kac tl vergı cıktı
Bizimki aynı geliyor herhalde hocam :) 9.26da gümrüğe girmiş. Ben erken gelen olursa vergi ne kadar çıkar ogreniriz dedim de şoku hep birlikte yaşayacağız :kappa:
Arkadaşlar 913 TL vergi çıkmış bana. Çok ağır küfür edesim var. 45 dolara aldığım farklı bir klavye bu hediye gelene Allah bilir ne kadar çıkacak. Tansiyonum düştü.

Palo DAYI

80+ Gold
Arkadaşlar 913 TL vergi çıkmış bana. Çok ağır küfür edesim var. 45 dolara aldığım farklı bir klavye bu hediye gelene Allah bilir ne kadar çıkacak. Tansiyonum düştü.
ben sıze demıstım ama

Palo DAYI

80+ Gold

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Arkadaşlar ne kadar vergi çıktığına nereden bakıyoruz? Ve vergiyi nerden ödüyoruz

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe
aynen oyle acıldı bı kere :) ne almıstın klavyemı
Kanka yav küfür edecem şimdi. Aldım indirim ile klavye bi tane o hediyeden farklı 45 dolar ödedim. Neye göre bunlar 915 TL kesiyor kafayı yemelik. İşin yoksa git itiraz et şimdi. Onun ile mi uğraşcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ne kadar vergi çıktığına nereden bakıyoruz? Ve vergiyi nerden ödüyoruz
PTT takip kodundan öğrenirsin. Sadece elden vergiyi alıyorlar.

Palo DAYI

80+ Gold
Kanka yav küfür edecem şimdi. Aldım indirim ile klavye bi tane o hediyeden farklı 45 dolar ödedim. Neye göre bunlar 915 TL kesiyor kafayı yemelik. İşin yoksa git itiraz et şimdi. Onun ile mi uğraşcam.

PTT takip kodundan öğrenirsin. Sadece elden vergiyi alıyorlar.
ıtaraz etsende nafıle mısal ben whatgeekten klavye aldım adamlar vergı az cıksın cıye urunun etıketıne 7 dolar yazmıs bızım ptt dekı eleman sagolsun kulaklları cınlasın urune 70 dolar yazmıs kafasına gore bende hemen hemen aynı vergıyı odedım

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe
ıtaraz etsende nafıle mısal ben whatgeekten klavye aldım adamlar vergı az cıksın cıye urunun etıketıne 7 dolar yazmıs bızım ptt dekı eleman sagolsun kulaklları cınlasın urune 70 dolar yazmıs kafasına gore bende hemen hemen aynı vergıyı odedım
Tamam işte itiraz edip makbuz sunrsan değiştiriyorlar ama yani kesse ne olacak uğraştığıma mı deyecek. 900 değilde 600 kesse nolcak. Bedavadan uğraştırıcak.

Palo DAYI

80+ Gold
Tamam işte itiraz edip makbuz sunrsan değiştiriyorlar ama yani kesse ne olacak uğraştığıma mı deyecek. 900 değilde 600 kesse nolcak. Bedavadan uğraştırıcak.
mecbur alıcan artık

bu arada klavye ne lınk warmı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Muhammed emin efe
Aldığın klavyenin indirimsiz fiyatı ne kadar ? İndirimsiz fiyatından vergi kesmiş olabilirler
Firma üstüne muhtemelen vergi az çıksın diye az rakam yazdı. Memurlar da mal değil bunu fark edip geçiriyor. İndirimsiz fiyata göre kesse yine 660 kesmesi lazım.

mecbur alıcan artık

bu arada klavye ne lınk warmı
Ben eminim ya bunlar açmış google dan klavyenin ismini yazmış kafasına göre bir fiyatı baz almış. 90 dolarlık klavyeye göre vergi kesiyorlar. Allah bilir 70 dolarlık hediye olanlara ne kadar kesecekler.

Son düzenleme:
Top Bottom