Neler Yeni

Yardım Epomakerden aldığım ürünü PTT yurt dışına iade etti

CptSpork

80+ Bronze
Epomakerde bedava klavye vardı, sadece 5 dolar kargo ücretini ödeyip almıştım. Ürün tr'ye gelmiş ptt'ye ulaşmış ama ptt beni ne arıyor ne de sms gönderiyor. Yanwen tarafındada sorgulamayı denemiştim ptt'de hata vermişti geçersiz takip kodu diye. Bugün tekrar sorguluyayım dedim ürün 5 temmuzda dağıtıma çıkmış (ne arama ne sms ulaşmadı) 16 temmuzda da iade işlemi başlamış yurt dışına. Şuan ürün hala türkiye de ptt kim de. Arıyorum iade işlemini iptal edemezmisiniz gelip alacağım ürünü diyorum yok diyorlar şaka gibi :D Ne yapabilirim? Bu konuyla alakalı epomaker'e mi ulaşmalıyım yanwen'e mi?

lonelyboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
.
bu olayı temu hepsijet tarafında da duydum heralde birileri emir verdi dışardan ucuza bişeyler alamasınlar diye

bu arada nasıl aldın beleş klavye iyimiş

CptSpork

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu olayı temu hepsijet tarafında da duydum heralde birileri emir verdi dışardan ucuza bişeyler alamasınlar diye

bu arada nasıl aldın beleş klavye iyimiş
Epomaker'in sitesinde çark vardı 5 dolar indirim kuponu, beleş kablo, beleş klavye, switch keycaps vb. Çarkı sürekli çerezleri temizleyip çevirebiliyordun. Şöylede bir durum vardı beleş klavye kodu herkeste aynıydı. Birisi epomaker konusuna atmıştı klavye kodunu girdim sadece 5 dolar kargoyu ödedim. Aslında çokda bi beklentim yoktu klavyeden, öylesine idarelik kenarda dursun diye almıştım. Şimdi ihtiyacım oldu aklıma geldi bi sorguluyayım dedim durum bu :D

Ysuflix

80+ Gold
pttnin allah belasını versin. 2 adet klavye almıştım aliexpressten ikiside türkiyeye geldi. istanbul içi kargoyu 1 günde teslim etmeyi geçtim adam akıllı teslim edemiyorlar paketin birisi nevşehire gitmiş pttyi arıyorum az bişe konuştuktan sonra telefon otomatik kapanıyor, avrupa yakası kim'i arıyorum açmıyorlar. paketiniz gelirse şanslısınız gelmezse yapacak birşeyiniz yok ptt bu kafada. ptt'de olan bir ürün güvende değil. yazık.

Top Bottom