Neler Yeni

Erdoğan Rize'de Sel Mağdurlarına Çay Fırlattı

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay

Erdoğan, Rize'de sel mağdurlarına çay fırlattı.​

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de şiddetli yağış sebebiyle yaşanan sel ve heyelanlar sonrası incelemelerde bulunmak üzere gittiği Güneysu ilçesinde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, konuşmanın ardından mitinge katılan yurttaşlara çay fırlattı.

Screenshot_20210723-202935_Opera.jpg

Excator23cm

80+ Gold
Merak etme hemşerilerine imarsız evlerine bile hiç para almadan sıfır egvler yapıyor ama Elazığda yıkılan evimize göl önünde olmasına rağmen ev yapmak için 200k para istiyor evi de göl önünde değil de dağ aşında yapıyor ayrıca eğer ev yaptırmazsak arsanın parasına verip kendisi satın alıyor ucuz bir fiyata hemde hayır biz vermeyeceğiz dediğimizde ikisinden birini seç diyor

Orda 47 bina hasar aldı ama Elazığda ise yüzlerce bina ama ELazığ afet alanına çevrilmedi herkes okakta çaddırlarda kaldı da çevrilmedi burda hemşerilerine bedavadan torpil geçiyor
Ulan tapusuz evin yerine bedava ev veriyor bizim tapullu evi para alarak yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Adam bizden aldığı vergilerle halka çay dağıtıyor işte başkan gibi başkan :cool:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,807
İsim
Mert Can Ergün
konusu açıldı bu sefer geç kaldin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak etme hemşerilerine imarsız evlerine bile hiç para almadan sıfır egvler yapıyor ama Elazığda yıkılan evimize göl önünde olmasına rağmen ev yapmak için 200k para istiyor evi de göl önünde değil de dağ aşında yapıyor ayrıca eğer ev yaptırmazsak arsanın parasına verip kendisi satın alıyor ucuz bir fiyata hemde hayır biz vermeyeceğiz dediğimizde ikisinden birini seç diyor

Orda 47 bina hasar aldı ama Elazığda ise yüzlerce bina ama ELazığ afet alanına çevrilmedi herkes okakta çaddırlarda kaldı da çevrilmedi burda hemşerilerine bedavadan torpil geçiyor
Ulan tapusuz evin yerine bedava ev veriyor bizim tapullu evi para alarak yapıyor
tayip kendi memleketine torpil geçiyor

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
konusu açıldı bu sefer geç kaldin
Mesaj otomatik birleştirildi:

tayip kendi memleketine torpil geçiyor
Bugün arkadaş 20 km bisiklet ile beni sürükledi arkasından çok yorgundum farkedemedim ama bunun konusunu açmasam üzülürdüm. :blobdance: :blobdance: :blobdance:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,207
Üyeler
141,952
Son üye
Roxye
Top Bottom