Neler Yeni

Erdoğan sayesinde stickerlerını tasarlayan vatandaş gözaltına alındı

DaffyGraphic

80+ Silver
Türkiye siyasetiyle çok alakam yok ama, bir fikir belirtmek isterim.

Geçen youtube'da bir videoya denk geldim, çocuğun biri İnceye soru soruyor, "Sizde erdoğan gibi eleştirildiğinizde bizi tutuklatacak mısınız?" diye, İnce bir cevap verdi tam hatırlamıyorum. Yorumlarını açtım. bir yorum 5K beğeni almıştı ve şöyle yazıyordu tahminen "Gençlerimiz hakaret ve eleştiriyi ayıramadıkları sürece ülke düzelmeyecek', sonra biriside şey yazmıştı "Hakaret ve küfür farklı şeylerdir" gibi bir şey.

Göz altına alınma sebebi ortada hakaret olduğunu gösteriyor, şuan ben bu fotoğrafta bir hakaret göremiyorum. Eğer görebiliyorsanız. bana da söylersiniz. İyi forumlar.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,787
İsim
Mert Can Ergün
Erdoğan adamları iş başında

Escrita

80+ Bronze
Her türlü hapisteyiz, düşüncelerimiz özgür kalsa kendimiz. Kendimiz özgür kalsak düşüncelerimiz hapiste.

Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
ragnar oğlu tarkan
bu insana karşı sabrım ciddi manada taştı yok hakaret yok bu yok şu diye diye saçma sapan gözaltılar ev baskınları polisi gereksiz yere meşguliyetten ceza almalılar bu arada tasarlayan arkadaş haklı hakaretle alakası yok ekonomi bugün bu durumdaysa bunun en büyük sebeblerinden biri elbetteki sensin

José Mourinho

80+ Silver
Diyecek bir şey bulamadım o yüzden silivriye gitmek tarifi vericem
  • 500 GR Cumhurbaşkanına hakaret
  • 250 GR ekonomik sorunlarımız var deme
  • 1 KG 50 Bin TL maaaş
  • CİMER üzerinden bütün milletvekillerine küfür etme
  • Karıştırıyoruz
  • Sonra fırında 180 ° de 3,5 saat pişiriyoruz
  • 2 saat oda sıcaklığında bekletip 155 i çağırıyoruz
  • Ve silivri tarifimizi afiyetle gidiyoruz

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,487
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Fetöcü șey

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Bu mahkemeye çağırmaların sebebi göz korkutmak. Bunu hükümet zaten yapıyordu, bundan sonra daha sık bile yapabilirler çünkü bu zamanda bu tür şeylere asla izin vermezler. Aslında bu durum sadece bir ifade özgürlüğünden ibaret olduğu için yapabilecekleri bir şey yok. Bu şekilde "cumhurbaşkanına hakaretten" çağırıp, maksat mahkeme koridoru görsün korksun kafasındalar. Sonra da salıyorlar çünkü adamın yaptığı gayet normal bir şey, içeri alamazlar. Acınası bir durum.

Top Bottom