Neler Yeni

ergonomik koltuk veya oyuncu koltugu önerisi lütfen

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
Bütçe
5000
merhaba arkadaşlar
bel ve kafa destegi olan bu fiyata saglam bir fp koltuk arıyorum önerilerinizi bekliyorum terletmeyecek ve günlük 8 10 saat gibi belki üstü oturmalarda belimi ve kafamı agrıtmayacak önerirseniz sevinirim(bel fıtıgı da var bu arada ben de onu da göz önüne alırsak ne almalıyım?)

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
merhaba arkadaşlar
bel ve kafa destegi olan bu fiyata saglam bir fp koltuk arıyorum önerilerinizi bekliyorum terletmeyecek ve günlük 8 10 saat gibi belki üstü oturmalarda belimi ve kafamı agrıtmayacak önerirseniz sevinirim(bel fıtıgı da var bu arada ben de onu da göz önüne alırsak ne almalıyım?)
Bi önerim yok ama xdrive 15li koltuğunu alma lütfen bel desteği hiç rahat değil. Eğer almayı düşünürseniz diye dedim

iamkafka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Tanrıverdi
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji ve oyunlar.
Hawk'ın fab serisi koltuğunu 6 aya yakın süredir kullanıyorum. Kumaş, destek, yastık kalitesi olarak gayet memnunum. 4400 TL'ye almıştım. Şimdiye kadar bi rahatsızlık yaşamadım. F/P olarak iyi olduğunu düşünüyorum.

iamkafka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Tanrıverdi
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji ve oyunlar.

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hawk'ın fab serisi koltuğunu 6 aya yakın süredir kullanıyorum. Kumaş, destek, yastık kalitesi olarak gayet memnunum. 4400 TL'ye almıştım. Şimdiye kadar bi rahatsızlık yaşamadım. F/P olarak iyi olduğunu düşünüyorum.
şuan 5500 tekrar indirim olur mu acaba

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
bende 1.5 yıldır hawk fab kullanıyorum tavsiye ederim dün 4500e düşmüştü o zaman alsaydın keşke

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
bende 1.5 yıldır hawk fab kullanıyorum tavsiye ederim dün 4500e düşmüştü o zaman alsaydın keşke
kaçtı reis takip edeyim ozaman teşekkür ederim önerileriniz için exvega nasıldır acaba 2024 serisi 4900 falan olması lazım hawk düşmezse alınır mı?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
kaçtı reis takip edeyim ozaman teşekkür ederim önerileriniz için exvega nasıldır acaba 2024 serisi 4900 falan olması lazım hawk düşmezse alınır mı?
yeni serisi hakkında hiç bilgim yok ama eski olanı eleştiriliyordu düzeltmişlerdir büyük ihtimal

Top Bottom