Neler Yeni

ergonomik koltuk veya oyuncu koltugu önerisi lütfen

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
seduna ofis koltuğu alabilirsin.
kral bu plastik ya oyuncu koltukları daha saglam gözüküyor göze kırılmaz degil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

farklı sitelerde daha uyguna satabiliyor satıcı yine seduna. pttavm'den bakabilirsin
bakıcam oradan da teşekkürler

Öğrenen_biri

80+ Bronze
kral bu plastik ya oyuncu koltukları daha saglam gözüküyor göze kırılmaz degil mi

bakıcam oradan da teşekkürler
ergonomik açısından daha iyi. Bende hawk almak istiyordum fakat bel tarafındaki boşluk çok büyük ve araya yastık sıkışıyor bu seferde desteği veremiyor. Birde bir koltuk için yüksek para.

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
ergonomik açısından daha iyi. Bende hawk almak istiyordum fakat bel tarafındaki boşluk çok büyük ve araya yastık sıkışıyor bu seferde desteği veremiyor. Birde bir koltuk için yüksek para.
şuan önerdigin koltgu mu kullanıyorsun

Öğrenen_biri

80+ Bronze
şuan önerdigin koltgu mu kullanıyorsun
arkadaşım kullanıyor ve benimde şuan alacağım ilk listede. Alacaktım fakat başka şeyler(gamepad, oyunlar, dönüştürücü, kablolar) almam gerekli diye param bitti. Önümüzdeki ay alacağım. Ve zaten bazı kişiler(yayıncılar dahil) sırt-bel için ofis sandalyesi öenriyorlar. Yok ben arada uzanma olarak kullanacağım diyorsan tabi hawk daha uygun gider. Ama YTde hawk kronik sorunlar diye aratırsan ne demek istediğimi anlayabilirsin. Benim için her zaman param küçükte olsa değerlidir. Paramın karşılığını verenleri isterim.

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
ikea matchspel ve ikea markus baya övülüyordu. markus bütçeyi aşar ama matchspel bak istersen

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
arkadaşım kullanıyor ve benimde şuan alacağım ilk listede. Alacaktım fakat başka şeyler(gamepad, oyunlar, dönüştürücü, kablolar) almam gerekli diye param bitti. Önümüzdeki ay alacağım. Ve zaten bazı kişiler(yayıncılar dahil) sırt-bel için ofis sandalyesi öenriyorlar. Yok ben arada uzanma olarak kullanacağım diyorsan tabi hawk daha uygun gider. Ama YTde hawk kronik sorunlar diye aratırsan ne demek istediğimi anlayabilirsin. Benim için her zaman param küçükte olsa değerlidir. Paramın karşılığını verenleri isterim.
dediklerini dikkate alarak alıcam eyw kral

ikea matchspel ve ikea markus baya övülüyordu. markus bütçeyi aşar ama matchspel bak istersen
bu öneriyi de degerlendiricem eyvallah dostum

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hawk v4 kullanıyorum çok memnunum ama dün indirimdeydi 4,5 k ya pahalanmış cumaya kadar bekle cuma incehesapta indirime giriyor bazen

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Özay Leylak
merhaba arkadaşlar
bel ve kafa destegi olan bu fiyata saglam bir fp koltuk arıyorum önerilerinizi bekliyorum terletmeyecek ve günlük 8 10 saat gibi belki üstü oturmalarda belimi ve kafamı agrıtmayacak önerirseniz sevinirim(bel fıtıgı da var bu arada ben de onu da göz önüne alırsak ne almalıyım?)
Bir arkadaş xdrive 15'li alma demiş ama ben 1 aydır kullanıyorum ve bence çok rahat bir koltuk. Bel konusunda hiç sıkıntı çekmedim ve normalde bilgisayar başında asla uyuyakalan biri degilim ama bu koltuk geldiginden beri uykum geldiğinde direkt koltukta sızıyorum 😂 Yine kendi tercihiniz ama bence direkt silmeyin kafanızdan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom