Neler Yeni

Öneri Erkek Parfümü Önerisi

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
963
İsim
emir yapar
çok güzel parfüm tüm kızlar beğeniyo ama benim üstümde kalmıyor kanka koku sigara içtiğim için herhalde :D sigara kokusu afrodizyak kokusunu bastırıyor
Yalan yok ben Eros sevmiyorum, klasikleşmiş olduğu için. Dior bile kullanmayı bıraktım çok yakışıyordu oysa ki :D Şu an kullandığım parfüme de aşırı aşırı zam gelmiş aldığımda 8 küsür idi şu an bakmıyorum bitince artık..

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam Eminönünü Kapalı Çarşıda Zaza Han Var En Alt Katında Kimyager Bulgar Göçmeni Bir Hanımefendi Var İstediğin Parfümü Söylüyorsun Uygun Fiyata Birebir Aynısını Yapıyor Tavsiye Ederim Şahsen Kendim Ordan Alıyorum
Cilt eriyince gelen pişmanlık hissi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalan yok ben Eros sevmiyorum, klasikleşmiş olduğu için. Dior bile kullanmayı bıraktım çok yakışıyordu oysa ki :D Şu an kullandığım parfüme de aşırı aşırı zam gelmiş aldığımda 8 küsür idi şu an bakmıyorum bitince artık..
Ya ** 1 asgari ücreti nasıl parfüme verebiliyorsun, hangi işi yapıyorsun?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,412
İsim
Cengiz
Hocam Eminönünü Kapalı Çarşıda Zaza Han Var En Alt Katında Kimyager Bulgar Göçmeni Bir Hanımefendi Var İstediğin Parfümü Söylüyorsun Uygun Fiyata Birebir Aynısını Yapıyor Tavsiye Ederim Şahsen Kendim Ordan Alıyorum
Şakaysa Komik Gerçekse Daha Komik PUHAHAHAHAHHA

Shaco

80+ Bronze
versace eros kullanıyorum öneririm arkadaşlarımda 1 gün kokusu kalıyor benim üstümde kalma süresi 3-4 saat falan, olan 1500 liraya oldu :D
edp değilse normaldir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,229
Üyeler
150,241
Son üye
alusayir
Top Bottom