Neler Yeni

Erkekte orta boy kaçtır

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
174 falanım kısa mıyım yani.
Kanka la kabullensene şu durumu artık yahu ALLAH ÇARPSIN SENİN İÇİN KONUŞUYORUM SEN VAR YA KAFAYI YEMİŞSİN BÖYLE DEVAM EDERSEN DAHA BETER OLACAKSIN KENDİNE BİR TOKAT AT BİR ŞEY YAP.
Kendine gel. Kendine gel, kendine gel.

Duymak istediğin cevap buysa eğer evet kısasın. Bunu değiştirebilecek misin ? Hayır.
Vücudun nasıl ? Zayıf, ince, şişman ? Eğer bu 3'ünden biriyse spor yapmaya başla ve EN AZINDAN bunu değiştir.
Yemin ederim ki teselli olsun diye demiyorum gerçekten umursadığımdan da değil kısa insan vücut geliştirme konusunda her zaman avantajlıdır.

Neden boyun yüzünden üzülmeyi bırakıp kendini böyle bir şeye yönlendirmiyorsun ?

NightWish2434

80+ Silver
Ne uzun ne kısa en ideal boy kaç erkekte istatikler dışında kişisel olarak sizce en iyi boy kaçtır erkekte?
herkes uzun olcak diye bir kural yok ama bence ort 180cm ideal

kraxius

80+ Bronze
Kanka la kabullensene şu durumu artık yahu ALLAH ÇARPSIN SENİN İÇİN KONUŞUYORUM SEN VAR YA KAFAYI YEMİŞSİN BÖYLE DEVAM EDERSEN DAHA BETER OLACAKSIN KENDİNE BİR TOKAT AT BİR ŞEY YAP.
Kendine gel. Kendine gel, kendine gel.

Duymak istediğin cevap buysa eğer evet kısasın. Bunu değiştirebilecek misin ? Hayır.
Vücudun nasıl ? Zayıf, ince, şişman ? Eğer bu 3'ünden biriyse spor yapmaya başla ve EN AZINDAN bunu değiştir.
Yemin ederim ki teselli olsun diye demiyorum gerçekten umursadığımdan da değil kısa insan vücut geliştirme konusunda her zaman avantajlıdır.

Neden boyun yüzünden üzülmeyi bırakıp kendini böyle bir şeye yönlendirmiyorsun ?
Bilader benim mental sağlığım kötü zaten 174 çıkıyor bazen 171 kısalınca daha da deliriyorum kiloluyum zaten 95 kilo mu neyim her gün de aynı takıntılarım var kısaca akıl sağlığı larak bok gibiyim kilo veremiyorum zaten en boktan günlerimi geçiriyorum zaten sağlığım ve ailem yerinde fakat aile işi ileride sıkıntı kısaca mental olarak çöküğüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,038
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom