Neler Yeni

Kavgada boy zeka ve güç

kraxius

80+ Bronze
Kilo ve tecrübeye bağlı.70kg 1.70 birinin 90 kg 1.95 boyundaki birini alması zor.
O yüzden taktik ve zeka lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

her zaman en iyi güçlü olamazsın belli seni en güçlüymüş en iyiymiş gibi büyütmüşler sonra hayatın acı gercekleri ile yüzleşmişsin
Ne alaka bilader beni kimse öyle yetiştirmedi bizi egoist bencil gibi tanımlamışın burda o sadece psikolojik öyle bir şey yok.

Rulep

80+ Gold
1.70 ne kadar az darbe alırsa kar 1.90 eline geçirse içinden geçer

kraxius

80+ Bronze
1.70 ne kadar az darbe alırsa kar 1.90 eline geçirse içinden geçer
Kesin konuşma 1.90 sıska çelimsiz ise 170 güçlü eleman alma ihtimali yüksek burda boy da etkili ama güç ve teknik te çok önemli.

tunazadeeq

80+ Bronze
Ruhsal olarak dinlenmem lazım dağ veya doğaya çıkmam lazım ama okul ve şehir hayatından zaman yok ki dağ var burda ama tehlikeli düzgün yer olsa gidicem

Uzun adama çenesine uzanana kadar adam haşat eder bilgiliyse vücut tan saldırman lazım direk öbür hususta kısa boy ve uzun boydan kastımızın kaç olduğu
kk biliyorum ki konusuyorum tsklr
Ruhsal olarak dinlenmem lazım dağ veya doğaya çıkmam lazım ama okul ve şehir hayatından zaman yok ki dağ var burda ama tehlikeli düzgün yer olsa gidicem

Uzun adama çenesine uzanana kadar adam haşat eder bilgiliyse vücut tan saldırman lazım direk öbür hususta kısa boy ve uzun boydan kastımızın kaç olduğu
kk biliyom ki konusuom , zaten o ceneye vurmaya got ister o yoksa bu dedigimi demedim say

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
benim fit geçinen arkadaşım 190 zarganadan tek yiyor. Kütleden ziyade strateji önemli.
Ha bu arada sen her türlü tek yersin sen hem boydan hem mentalden kaybediyorsun. Tanıdık artık seni.

kraxius

80+ Bronze
benim fit geçinen arkadaşım 190 zarganadan tek yiyor. Kütleden ziyade strateji önemli.
Ha bu arada sen her türlü tek yersin sen hem boydan hem mentalden kaybediyorsun. Tanıdık artık seni.
Yanlış tanımışsın beni o zaman her türlü tek yersin falan ayıp oluyor.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Yanlış tanımışsın beni o zaman her türlü tek yersin falan ayıp oluyor.
Kanka sana yemin olsun onurunu kırmak veya hakaret için demedim. Artık çok fazla boy konusu açtın, her türlüsünü açtın sorulabilecek tüm soruları sordun. Ben sana kaç kere düzelmen adına motive edici konuştum sen takıntına devam ettin.
Takıntılı biri olduğun için öyle dedim.

Güzel kafanı yorma kendinle barışık ol ya. La olum vallahi senin için diyorum bak. Buradan verdiğin izlenim tek yiyeceğin yönünde bu yüzden, tabii umarım öyle birisi değilsindir de dışarı yansıttığın görüntüyü bir düşünmelisin bence.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Oldu zaten az önce 2 metre adam geçti yanımdan çok kötü hissettim
Hocam fazla takılma niye dersen uzun boylu insanlar genelde normal bir insana göre daha çok ağrı ve acı çekiyor sırt bölgesinde. Bunu genelde uzun arkadaşlarım ve sosyal medyadaki 1.90 ve üstü insanlar söylüyor. Eğer 1.80 veya ona yakın bir boyun varsa takılacağın bir şey yok bence.

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
190 tabii ki döver eşit güçte. Sıklet farkı önemli boy ve kilo olarak. Ama sen 170 boyla jetli gibi dövüşürsen o zamaan sıklet felan dinlemez teknik de önemli ama uzun boylu adamı dövmek boss kesmeye benzer teknik bilcen baya

kraxius

80+ Bronze
Hocam fazla takılma niye dersen uzun boylu insanlar genelde normal bir insana göre daha çok ağrı ve acı çekiyor sırt bölgesinde. Bunu genelde uzun arkadaşlarım ve sosyal medyadaki 1.90 ve üstü insanlar söylüyor. Eğer 1.80 veya ona yakın bir boyun varsa takılacağın bir şey yok bence.
Boyun 175 e yakın 180 yok bile 173-172 falan bazen 175 çıkıyor o civarlarda bir 5 cm daha lazımdı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,732
Üyeler
141,883
Son üye
fumays
Top Bottom