Neler Yeni

ERKEN YAŞTA SAÇ DÖKÜLMESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ASivasli
16-17 yaşlarındayım saçımda son 1 aydır bi normalden fazla bi dökülme başladı herhangi bi vitamin eksikliğim yok ama zaten genetikte olan bişey babam kel değil ama dayılarım kel banada ordan geçti diye düşünüyorum ama bu normal bi açılarak dökülme değil koparak kökünden dökülüyor ve attığım resimdeki gibi dökülüyor her seferinde günlük değil her çekmem de saçımı bu genetik midir bunu öğrenmek istiyorum sadece ama bu yaşta olacağını da zannetmiyorum sonuçta dayılarımınki bile 30 unda falan başlamış bu koparak dökülme genetik midir sürekli devam eder mi önerebileceğiniz ürün var mı ha bi de evet çok stres yapıyorum günlük hayatta bu da doğrudan etkiler mi dökülmeyi

Ekler

• 20240903_001530.jpg
    20240903_001530.jpg
    1.2 MB · Hit: 55

Saintes Maries

80+ Bronze
attığın fotoğraf duşakabinde, saçını yıkadıktan sonra çekilmiş sanırım. eğer öyle ise saç yıkarken saç dökülmesi normal olabilir. dökülmenin net sebebini anlayabilmek ve eğer genetik kaynaklı dökülme ise önlemini almak, engelleyebilmek için bir dermatoloğa görünmeni tavsiye ederim. ve evet stres saç dökülmesine yol açabilir. bir dermatoloğa danışmadan herhangi bir ürün kullanmanı önermem. her ne kaynaklı dökülüyor olursa olsun bir dermatoloğa görünmende fayda var.

mfimmel

80+ Silver
16-17 yaşlarındayım saçımda son 1 aydır bi normalden fazla bi dökülme başladı herhangi bi vitamin eksikliğim yok ama zaten genetikte olan bişey babam kel değil ama dayılarım kel banada ordan geçti diye düşünüyorum ama bu normal bi açılarak dökülme değil koparak kökünden dökülüyor ve attığım resimdeki gibi dökülüyor her seferinde günlük değil her çekmem de saçımı bu genetik midir bunu öğrenmek istiyorum sadece ama bu yaşta olacağını da zannetmiyorum sonuçta dayılarımınki bile 30 unda falan başlamış bu koparak dökülme genetik midir sürekli devam eder mi önerebileceğiniz ürün var mı ha bi de evet çok stres yapıyorum günlük hayatta bu da doğrudan etkiler mi dökülmeyi
DHT hormonu fazla olabilir ergenliğinde başladığı için genel olarak vücudunda kıllanmada fazlaysa dht baskılayıcı ilaçlar var eczanede sen doktora git test yaptır en iyisi bu dediğimide belirt doktora eğer doktor belirtmezse çünkü bazıları işini hakkıyla yapmıyor seni baştan savıyor doktordan daha bilgili olduğum için demedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ASivasli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DHT hormonu fazla olabilir ergenliğinde başladığı için genel olarak vücudunda kıllanmada fazlaysa dht baskılayıcı ilaçlar var eczanede sen doktora git test yaptır en iyisi bu dediğimide belirt doktora eğer doktor belirtmezse çünkü bazıları işini hakkıyla yapmıyor seni baştan savıyor doktordan daha bilgili olduğum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler ama ne testi tam olarak

Top Bottom