Neler Yeni

Ersin Korkut'un söyledikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Tutuklanmalı mı?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
adam orda öyle diyor doğru diyor..
Ne demek istediğini veyane demeye çalıstığını anlamadım. Diyarbakır halkının geneline kötü gibi davranmak yanlış. Çok iyi vatansever İnsanlarda var.

alex jensen

80+ Silver
Ciddi likten kast edilen ne anlamadım? Zaten ülkecek ne ile dalga geçip neyi ciddi söyleyeceğimizi bilmiyoruz. Bu konunun şakası olmaz. Amedi kimlerin başkent saydığını biliyor olmalısın kardeşim.
terörist kürtlerin

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,329
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
İyi ki Bursasporluyum :cool:
20.saniye

CevizliCeviz

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Cevizli Ceviz
İnternete düşen bu videoda açık bir şekilde başkenti nin Amed olduğunu söyleyen bu 2-3 film çevirmiş arkadaş hakkında devletin işlem yapması gerektiğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ciddi olmadığı çok belli tutuklamazlar herhalde :/

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İnternete düşen bu videoda açık bir şekilde başkenti nin Amed olduğunu söyleyen bu 2-3 film çevirmiş arkadaş hakkında devletin işlem yapması gerektiğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Karar veren ben değilim ama bu video ya göre iyi bir şekilde bakamadım.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Bir problem göremeyenler gündemi takip etmeyenler. Arkadaşlar yakın bir zamanda PKK terör örgütü Diyarbakır'ı Amed olarak gösterip Sözde hayal ettikleri Devletin başkenti olarak harita yayınladılar. Bu olaylardan sonra da adamın birisi çıkıp Amed başkentimiz diye laflar söylüyor ve bu adam bir oyuncu hitap ettiği bir kitle var. Bu adam çıktı amed başkentimiz dedi. Baktı tepkiler çığ gibi şaka yaptım , öyle demek istemedim bilmem ne... Arkadaşlar Bu tur konuların mizahı olmaz. Türkiye'nin 1 tane başkenti var. Orası da Ankara'dır Nasıl ki İstanbula Konstantin denmiyorsa Diyarbakıra'da Amed denemez. Diyarbakır Diyarbakırdır. Biraz Gündemi takip edelim. Lafların nereye gittiğini bilelim lütfen. Binlerce şehit verdik. Kemiklerini sızlatmayın.

Skyline R34

80+ Bronze

bunu söylediğinde ciddi olmayacağını anlamak zor değil yatmayın lütfen yatmayının başını siz tamamlayın

Top Bottom