Neler Yeni

Ersin Korkut'un söyledikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Tutuklanmalı mı?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
İnternete düşen bu videoda açık bir şekilde başkenti nin Amed olduğunu söyleyen bu 2-3 film çevirmiş arkadaş hakkında devletin işlem yapması gerektiğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

En İyi Cevap
1
İnternete düşen bu videoda açık bir şekilde başkenti nin Amed olduğunu söyleyen bu 2-3 film çevirmiş arkadaş hakkında devletin işlem yapması gerektiğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Adam haklı ülkeyi daha güzel yönetir neden ceza alıcakmış ki benim evde beslediğim tavuk bile ülkeyi şimdiki başkandan iyi yönetir

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
1 adam ciddi değil :ROFLMAO::ROFLMAO:

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cidden Ersin'in bu dediğinin ciddi olduğunu mu düşündünüz?
Ciddi likten kast edilen ne anlamadım? Zaten ülkecek ne ile dalga geçip neyi ciddi söyleyeceğimizi bilmiyoruz. Bu konunun şakası olmaz. Amedi kimlerin başkent saydığını biliyor olmalısın kardeşim.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 adam ciddi değil :ROFLMAO::ROFLMAO:
Knk ozaman gülerek herkes her şeyi söylesin. Ciddi olmadığı için de bişe olmasın. Kimlerin Amedi başkent sayıp harita çizdiğini biliyoruz. Bence bu konunun şakası dahi olmaz.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ciddi likten kast edilen ne anlamadım? Zaten ülkecek ne ile dalga geçip neyi ciddi söyleyeceğimizi bilmiyoruz. Bu konunun şakası olmaz. Amedi kimlerin başkent saydığını biliyor olmalısın kardeşim.
Biliyorum da sende Ersin Korkut'un kim olduğunu biliyor olmalısın. Kürt olmasına rağmen senin benim kadar vatanına bağlı bir insan. Başkan ben olayım diyor ciddiye alınır mı bu sizce?

Sami Järvi

80+ Silver
adam ciddi bir şekilde söylememiş bence .doguda yaşıyorum diyarbakırı gezdim hatta diyarbakır halkı bazen şehirlerine amed diye tabir edebiliyorlar tuncelilerin dersim demesi gibi

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Biliyorum da sende Ersin Korkut'un kim olduğunu biliyor olmalısın. Kürt olmasına rağmen senin benim kadar vatanına bağlı bir insan. Başkan ben olayım diyor ciddiye alınır mı bu sizce?
Nerden bileyim ben vatanına bağlı olup olmadığını veya sen nerden biliyorsun? Ben ortada söylenen kelimelere göre yargılıyorum. Amed'i kimin başkent sayıp haritalar çizdiğini biliyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam ciddi bir şekilde söylememiş bence .doguda yaşıyorum diyarbakırı gezdim hatta diyarbakır halkı bazen şehirlerine amed diye tabir edebiliyorlar tuncelilerin dersim demesi gibi
Knk herkes herşeyi gülerek söylese herşeyi söyleyebilir mi sence? Ben yani gülerek ve ti ye alarak sana istediğimi söyleyebilirmiyim şuan da? :D merakımdan soruyorum. Senin tepkin yine ciddi söylemiyor olur mu?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay

Dalgaya vurmuş o.O2

Sami Järvi

80+ Silver
Nerden bileyim ben vatanına bağlı olup olmadığını veya sen nerden biliyorsun? Ben ortada söylenen kelimelere göre yargılıyorum. Amed'i kimin başkent sayıp haritalar çizdiğini biliyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk herkes herşeyi gülerek söylese herşeyi söyleyebilir mi sence? Ben yani gülerek ve ti ye alarak sana istediğimi söyleyebilirmiyim şuan da? :D merakımdan soruyorum. Senin tepkin yine ciddi söylemiyor olur mu?
hocam bu adamın mesleği bu çok güzel hareketleri felan izlemiyor musunuz ? belli ki o malum kesim ile dalga geçmiş (başkent olayı için)

Top Bottom