Neler Yeni

Eş Sistemlere Göre Düşük FPS

omeryonal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ömer Yusuf Önal
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem satın aldım. Sistem özelliklerini ekran görüntüsü ile ilettim. Sistemi hazır olarak satın aldım ve ek olarak sadece eski bilgisayarımdan kalan 16 GB RAM (8x2) taktım. Oyunlarda tahmin ettiğim FPS değerinden düşük alıyorum . Örneğin aşağıdaki videoda PUBG ULTRA 1080p ayarlarda 180-200 FPS alınırken ben en düşük ayarlarda 120 FPS alabiliyorum. Güncellemelerin hepsini yaptım normal mi böyle olması ?

Ekler

• sistem1.png
    sistem1.png
    39.9 KB · Hit: 52

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Efe Aksu
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem satın aldım. Sistem özelliklerini ekran görüntüsü ile ilettim. Sistemi hazır olarak satın aldım ve ek olarak sadece eski bilgisayarımdan kalan 16 GB RAM (8x2) taktım. Oyunlarda tahmin ettiğim FPS değerinden düşük alıyorum . Örneğin aşağıdaki videoda PUBG ULTRA 1080p ayarlarda 180-200 FPS alınırken ben en düşük ayarlarda 120 FPS alabiliyorum.
ekran görüntüsünü atmamışsın haberin olsun.

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem satın aldım. Sistem özelliklerini ekran görüntüsü ile ilettim. Sistemi hazır olarak satın aldım ve ek olarak sadece eski bilgisayarımdan kalan 16 GB RAM (8x2) taktım. Oyunlarda tahmin ettiğim FPS değerinden düşük alıyorum . Örneğin aşağıdaki videoda PUBG ULTRA 1080p ayarlarda 180-200 FPS alınırken ben en düşük ayarlarda 120 FPS alabiliyorum. Güncellemelerin hepsini yaptım normal mi böyle olması ?

driverlarin guncel mi

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Evet konuda da belirttiğim gibi Nvidia sitesinden indirip güncelledim. 3.parti yazılımlarla da baktığımda hiçbir güncelleme gözükmüyor.
eksi ramleri cikartip karsilastirma yapar misin belki 2x8 x2 farkli marka oldugu icin sorun cikmis olabilir ama emin deilim

omeryonal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ömer Yusuf Önal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eksi ramleri cikartip karsilastirma yapar misin belki 2x8 x2 farkli marka oldugu icin sorun cikmis olabilir ama emin deilim
Evet eski haline getirirken eski RAM lerin 3200 Mhz olduğunu sandığım halde 3000 olduğunu gördüm sistemi 16 RAM e düşürdüğümde eskiye kıyasla daha iyi 20-30 FPS arttırdı.Hala düşük olduğunu düşünüyorum ama emin değilim bilmiyorum

Top Bottom