Neler Yeni

ESCAPE FROM TARKOV Öneri

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
kanka ekip yoksa sıkıntı ingilizcen iyi değilse survival oyunlar yabancılarka işkence oluyor. Scum oynarken can çekişiyodum ben. O yüzden ekip yoksa alma bence zaten pahalı
İngilizcemden yana bir sorunum yok ama dediğin gibi başka insanlarla girmek çok zor troll çok fazladır ve bu oyun troll kaldıracak tür de değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun genel olarak güzel, fakat daha çok yolu var. Yapımcı ekip yavaş çalışıyor ve kullandıkları oyun motoru olan Unity Engine sebebiyle optimizasyon konusunda zayıf. Bu sebeple oyun canavar gibi bir sistem istiyor. Canavar derken mümkünse 5800X3D + 3070Ti gibi sistemler. Hatta mümkünse daha iyileri. Oyun tür olarak, PVP + PVE + loot ve survival karışımı bir oyun. Türünün tek örneği diyebiliriz. Bu oyuna en yakın olan oyun DayZ var fakat onunla bile arasında dağlar kadar fark olduğunu söyleyebilirim. Özetle oyun güzel fakat daha çok çalışma gerektiren bir proje. Oyunu alırsan birlikte oynayacak birileri bulabileceğin resmi Türkiye discordu var. Linkini bırakıyorum istersen girip oyunculara sorularını sorabilirsin.

https://discord.gg/EwEVKvAE
Teşekkür ederim yorumun için değerlendireceğim.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Tekrardan hortlatalım bi belki bir şey çıkar :)

Top Bottom