Neler Yeni

Eski donanımlarım ne kadar eder ?

Aykut D.

80+ Gold
Elimdeki bileşenler :

Rx 560 4gb Biostar
2x4 1600mhz Hı-level ram
500W Fsp ahbc serisi psu

Set halinde P5k se Q9400 8gb ddr2 anakart işlemci ram set.

Hepsi boşta.

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,466
İsim
Hacı

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bilgin yoksa niye yorum yapiyosun bı de Pp ile ismin niye öyle git taylanin videosunu izle hala dalga geçiyosunuz
Taylanın videosunu izledim ve hakan abiye çok üzüldüm hatta elimden geldiğince bağış bile yaptım fakat ben diğerleri gibi rahmetli annesine hakaret etmiyorum veya engelli olduğu için dalga geçmiyorum adamın konuşma tarzı hoşuma gidiyor bu güne kadar hiç dalga geçmedim çoğu yayınını izledim adamla dalga geçme gibi bir şey yapmıyorum bilip bilmeden yargılama isim konusuna gelecek olursak sana mı soracağım? Burası özgür biryer boş yapma istersen sen rahatsız oldun diye isim değiştirmeyeceğim

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,466
İsim
Hacı

Just reset

80+ Bronze
Taylanın videosunu izledim ve hakan abiye çok üzüldüm hatta elimden geldiğince bağış bile yaptım fakat ben diğerleri gibi rahmetli annesine hakaret etmiyorum veya engelli olduğu için dalga geçmiyorum adamın konuşma tarzı hoşuma gidiyor bu güne kadar hiç dalga geçmedim çoğu yayınını izledim adamla dalga geçme gibi bir şey yapmıyorum bilip bilmeden yargılama isim konusuna gelecek olursak sana mı soracağım? Burası özgür biryer boş yapma istersen sen rahatsız oldun diye isim değiştirmeyeceğim
Senin pp foton beni ilgilendirmez zaten haklısın nickin ile Pp uyumundan rahatsız oldum sadece gerisi senin bileceğin iş

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Senin pp foton beni ilgilendirmez zaten haklısın nickin ile Pp uyumundan rahatsız oldum sadece gerisi senin bileceğin iş
Merak etme hakan abiye saygısızlık yapacak kadar aşağılık değilim adamı sevdiğim için profil yaptım kötü bir fotoğrafı olduğu için böyle düşünmüş olabilirsin fakat adamın doğru düzgün fotoğrafı yok

Just reset

80+ Bronze
Merak etme hakan abiye saygısızlık yapacak kadar aşağılık değilim adamı sevdiğim için profil yaptım kötü bir fotoğrafı olduğu için böyle düşünmüş olabilirsin fakat adamın doğru düzgün fotoğrafı yok
Pp de sorun yok tamam benim demek istediğim nickin ile beraber olmuyo insanlar yanliş anlayabilir benim gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,393
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom