Neler Yeni

Eski erişemediğim Instagram hesabımı nasıl kapatabilirim?

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd
Eski hesabımın adını değiştirmek ve içindeki utanç kaynağı şeyleri silmek için ya girmek ya da kapattırmam gerekiyor. Ben şifrelerimi genellikle benzer yaparım ama Gmail'i hatıralamıyorum. Gmail adresini hatırlarsam şifreyi çok rahat bulurum. Şu yıldızlı kısmı öğrenme imkanım var mı? Eğer yoksa hesabı bir şekilde kapattırabiliyor muyum?
1725914274498.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdullah Kemal Güzel
youtubede kapatmak için mail atıyorlar

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Eski hesabımın adını değiştirmek ve içindeki utanç kaynağı şeyleri silmek için ya girmek ya da kapattırmam gerekiyor. Ben şifrelerimi genellikle benzer yaparım ama Gmail'i hatıralamıyorum. Gmail adresini hatırlarsam şifreyi çok rahat bulurum. Şu yıldızlı kısmı öğrenme imkanım var mı? Eğer yoksa hesabı bir şekilde kapattırabiliyor muyum?
Alıntıyı görüntüle
Hesabın ismini bilmiyormusun hocam

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi kaç video izledim ama yapamadım, dediğiniz video linkini atar mısınız?
Onunla girdiğin zaman şifreyide giremiyormusun anlamadım hocam

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onunla girdiğin zaman şifreyide giremiyormusun anlamadım hocam
İnstagram şifremi bilmiyorum. Şifremi unuttum yapınca üstte attığım yıldızlı olan gmail adresine kod gidiyor. Eğer gmail adresimi bi şekil öğrenebilirsem, gmail şifresini de hatırlarım.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
İnstagram şifremi bilmiyorum. Şifremi unuttum yapınca üstte attığım yıldızlı olan gmail adresine kod gidiyor. Eğer gmail adresimi bi şekil öğrenebilirsem, gmail şifresini de hatırlarım.
He anladım hocam ben şifreyi çok rahat bulurum derken gmaili bulursam instagram şifresini rahat bulurum anlamışım pardon

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
He anladım hocam ben şifreyi çok rahat bulurum derken gmaili bulursam instagram şifresini rahat bulurum anlamışım pardon
Aslında gmaili bulursam instagram şifresini de rahat bulurum, doğru anlamışsınız. Gmaili yıldızsız, tam adresi görebilsem az çok o zamanlar kullandığım şifreleri hatırlar girerim ama gmaili göremiyorum yıldızlı olduğu için

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Aslında gmaili bulursam instagram şifresini de rahat bulurum, doğru anlamışsınız. Gmaili yıldızsız, tam adresi görebilsem az çok o zamanlar kullandığım şifreleri hatırlar girerim ama gmaili göremiyorum yıldızlı olduğu için
Aynı sıkıntı bendede vardı lifebox uygulamasında baya bi fotoğraf vardı içinde ama gmaili hatırlamadığım için hesap gitti maleseff hocam

Top Bottom