Neler Yeni

Eski günlerin geri gelmeyeceği sizi de etkiliyor mu ?

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
Gerçekten eski fotoğraflarıma baktığımda , çocukluğumun geçtiği televizyon dizilerinde , televizyon izlerken annemin hadi gelin yemek hazır demesi , yemek bitince ailecek gülüp eğlenmemiz gerçekten ağlatacak derecede sizi duygulandırmıyor mu ? Sürekli aklıma geliyor o günlerin geri gelmiyceği içimi hüzün basıyor . Cidden ne yapmalıyım bilmiyorum

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Gerçekten eski fotoğraflarıma baktığımda , çocukluğumun geçtiği televizyon dizilerinde , televizyon izlerken annemin hadi gelin yemek hazır demesi , yemek bitince ailecek gülüp eğlenmemiz gerçekten ağlatacak derecede sizi duygulandırmıyor mu ? Sürekli aklıma geliyor o günlerin geri gelmiyceği içimi hüzün basıyor . Cidden ne yapmalıyım bilmiyorum
Sen benim ikizim misin???

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Mert
Aynen hattta 1 haftadır annemle yılan hikayesini izliyoruz ne güzelmiş o zamanlar diyoruz

ibrahimua

80+ Bronze
Kuzenlerle gidilen köy evinde yer yatagı

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,611
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Beni aşırı ve aşırı etkiliyor.
Günümüz resmen cehennem, eski zamanlar kardeşlik vardı, çocukken savaşlar veya siyaset pek umurumuzda olmazdı, ahlak vardı dürüstlük vardı.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Şundan birkaç gün önceki mutluluğumu arıyorum..

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1 saniye önce yaptığın şeyler bile geçmişe kayıyor, eskilerin geri gelmeyeceğini bilerek üzülmek bana mantıklı gelmiyor. Biraz geleceği düşünmek ona yön verip aynı mutluluğu yaşamak için çabalamak gerek. Olmayacak şey için moral bozmaya hiç gerek yok, ama her insan keşke demiştir..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,712
Üyeler
141,879
Son üye
LostPlayer
Top Bottom