Neler Yeni

Eski günlerin geri gelmeyeceği sizi de etkiliyor mu ?

ibrahimua

80+ Bronze
Beni aşırı ve aşırı etkiliyor.
Günümüz resmen cehennem, eski zamanlar kardeşlik vardı, çocukken savaşlar veya siyaset pek umurumuzda olmazdı, ahlak vardı dürüstlük vardı.
Hocam ahlak konusunda harbi haklısınız evim ilkokulun dibinde bacağımdan daha kısa cocuklar aaa koyim okul cocugu falan diye birbirinw bagırıyo bu nedir la

Shaggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
furkan
1 saniye önce yaptığın şeyler bile geçmişe kayıyor, eskilerin geri gelmeyeceğini bilerek üzülmek bana mantıklı gelmiyor. Biraz geleceği düşünmek ona yön verip aynı mutluluğu yaşamak için çabalamak gerek. Olmayacak şey için moral bozmaya hiç gerek yok, ama her insan keşke demiştir..
Senin iş ne oldu bu arada

oEnesQlf

80+ Silver
Monoton bi hayat yaşıyorsan geçmişin aklına çok fazla gelir,kendini boş bırakmamaya çalış sevdiğin şeyleri yap,imkan varsa tatile git.

KlausM

80+ Silver
vallahi billahi tallahi özeledim...

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
ağlatacak kadar değil fakat evet

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
Mehmet Aslan
telefonu çalınan biri vardı senmiydin o ? Çok alakasız bir şekilde aklıma geldi :kekw: :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiler güzel değildi. Eskiden güzeldik...

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,939
İsim
Sarp Yılmaz
Gerçekten eski fotoğraflarıma baktığımda , çocukluğumun geçtiği televizyon dizilerinde , televizyon izlerken annemin hadi gelin yemek hazır demesi , yemek bitince ailecek gülüp eğlenmemiz gerçekten ağlatacak derecede sizi duygulandırmıyor mu ? Sürekli aklıma geliyor o günlerin geri gelmiyceği içimi hüzün basıyor . Cidden ne yapmalıyım bilmiyorum
Son 1.5-2 senede çok yaşıyorum bu durumu en ufak şeyler de bile yaşıyorum bunu.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
telefonu çalınan biri vardı senmiydin o ? Çok alakasız bir şekilde aklıma geldi :kekw: :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiler güzel değildi. Eskiden güzeldik...
Yok hocam. Arkadaşın iş dediği galiba kız meselesiydi, halletim onu. Şu an beraberiz.

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Hüseyin Aksoy
Gerçekten eski fotoğraflarıma baktığımda , çocukluğumun geçtiği televizyon dizilerinde , televizyon izlerken annemin hadi gelin yemek hazır demesi , yemek bitince ailecek gülüp eğlenmemiz gerçekten ağlatacak derecede sizi duygulandırmıyor mu ? Sürekli aklıma geliyor o günlerin geri gelmiyceği içimi hüzün basıyor . Cidden ne yapmalıyım bilmiyorum
bu durum beni fazlasıyla içimi parçalıyor kendimi aşırı üzgün hissediyorum diyorumki keşke geçmişe dönip 1 hafta zamanım olsada o günleri tekrar yaşasam resmen o günlerin kokusu var resmen o günlerin ağzımda tadı var bende bu durumda porblemliyim yemin ederim çok özlüyorum vallahi billahi çok özlüyorum

Top Bottom