Neler Yeni

Eski laptop için işletim sistemi önerisi.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
Ssd eklemeyi aklıma koydum hocam ama o zamana kadar kullanacağım basit ve akıcı bir işletim sistemi önerir misiniz? Windows harici işletim sistemi kullanmadığımdan basit olursa çok iyi olur.
Valla linux zor değil aslında ama alışkanlıklarınıza uymaya bilir. Kurcalamayı seven biriyseniz çözersiniz. Bir süredir kullanamadım daha rahat son kullanıcı sürümleri çıkmıştır tahminim. Lubuntu deneyebilirsiniz.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yiğit
Valla linux zor değil aslında ama alışkanlıklarınıza uymaya bilir. Kurcalamayı seven biriyseniz çözersiniz. Bir süredir kullanamadım daha rahat son kullanıcı sürümleri çıkmıştır tahminim. Lubuntu deneyebilirsiniz.
Anladım Lubuntu denemek istiyorum şuan yüklüyorum 18.04 versiyonunu yeni sürümlerinin akıcı olmadığına çok kastığına dair yazılar okudum en stabil sürüm de 18.04 sanırım. Swap mevzusu hakkında bilginiz var mı acaba?

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
Anladım Lubuntu denemek istiyorum şuan yüklüyorum 18.04 versiyonunu yeni sürümlerinin akıcı olmadığına çok kastığına dair yazılar okudum en stabil sürüm de 18.04 sanırım. Swap mevzusu hakkında bilginiz var mı acaba?

Valla bilemedim aklıma ilk takas alanı geldi swap görünce.

Top Bottom