Neler Yeni

eski pc için işletim sistemi önerisi

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Batu
elimde eski bir laptop var compaq presario cq58 4gb ram var hhd çok kötü durumda ne tür bi işletim sistemi kurmalıyım rahatca webde gezebilecek film izletebilicek teşekkürler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İlk önce ona SSD alın. Daha sonra Windows 8.1 Single Language kurun.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
SSD eklemesine katılıyorum ama webte gezecek ve film izletecek bir bilgisayarı Windows ile yormaya gerek olmadığını düşünüyorum. Light-weight (düşük boyutlu) bir Linux distrosu kurabilirsiniz. Linux Mint önerebilirim, hem kurulumu çok kolay hem de son kullanıcının büyük ölçüde işine yarayacak eklentileri var.

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk önce ona SSD alın. Daha sonra Windows 8.1 Single Language kurun.
SSD eklemesine katılıyorum ama webte gezecek ve film izletecek bir bilgisayarı Windows ile yormaya gerek olmadığını düşünüyorum. Light-weight (düşük boyutlu) bir Linux distrosu kurabilirsiniz. Linux Mint önerebilirim, hem kurulumu çok kolay hem de son kullanıcının büyük ölçüde işine yarayacak eklentileri var.
formatlada düzelmezse almayı düşünüyorum ssd

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
linux kullanmadımda nasıldır farkı varmı

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
256gb bir ssd alıp Linux Mint kurmanızı tavsiye ederim. Farkı hissedersiniz ve dediğiniz işleri yapar.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
C Ş
elimde eski bir laptop var compaq presario cq58 4gb ram var hhd çok kötü durumda ne tür bi işletim sistemi kurmalıyım rahatca webde gezebilecek film izletebilicek teşekkürler
SSD alabilirsen al. Alamazsan da Windows 8.1 kur yine idare eder. HDD sorun çıkarıyorsa ne kurarsan kur yine fark etmeyecektir ama. HDD'nin sağlığına bak önce.

Top Bottom