Neler Yeni

Eski ölü bilgisayara sata ssd takma

Zapt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Tunahan
Hdd ye sahip yaklaşık 7 8 yıllık bir pc ye sahibim. Yeni bilgisayar aldım fakat yan işlerimde bunu kullanmak istiyorum. Ana bilgisayarda m2 ssd olduğu için aşırı yavaş geldi bi anda eski bilgisayarım gözüme. Ben de ekteki kingston ssd yi almaya karar verdim. Herhangi bir problemi sakıncası var mı gözünüze batan veya fiyatı aşmayacak şekilde daha iyi bi öneriniz var mı?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Hdd ye sahip yaklaşık 7 8 yıllık bir pc ye sahibim. Yeni bilgisayar aldım fakat yan işlerimde bunu kullanmak istiyorum. Ana bilgisayarda m2 ssd olduğu için aşırı yavaş geldi bi anda eski bilgisayarım gözüme. Ben de ekteki kingston ssd yi almaya karar verdim. Herhangi bir problemi sakıncası var mı gözünüze batan veya fiyatı aşmayacak şekilde daha iyi bi öneriniz var mı?

Orjinalse alınır. kronik sorun var diyenlere bakma onlar ilkel sürümler. yeni üretimler iyi . benim mevcut ssd'im
Capture.PNG

• Beğen
Reaksiyonlar: Zapt

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Dr Luciano

Fiyat fena değil. Çok problem olacağını düşünmüyorum. Alınabilir...

• Beğen
Reaksiyonlar: Zapt
Top Bottom