Neler Yeni

eski oyunlar diye bana daha çok zevk veriyor Sizce Hangisi Yeni mi ? eski mi ?

Sizce Hangi Oyunlar

• Oy kullanan toplam üye
    41

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Arkadaşlar Eskiden Bilgisayarım çöptü Bu zaman Cs 1.6 source half life gta sa online gibi düşük sistem gereksinimleri eski olan oyunları oynuyordum simdi allaha şükür piyasadaki en iyi laptoplardan biri bende ama artık pek oyun oynama isteğim yok CS:GO oynuyordum Hile ping sorunları sıktı bıraktım neyse Dota 2 gta 5 valorant gibi oyunları denedim beni sarmıyor bilmiyorum Genel olarak Online oyunların kitlesi berbat olduğu için mi yoksa oyun hep bize aynı şeyi tekrar Tekrar tekrarlatıyor diye mi anlamadım neyse nostalji olsun diye Minecraft indirdim ve eski sürümlerini oynadım ama anlatamam bu duyguyu nasıl diyebilirim baya nostalji patlaması yaşadım ve aşırı şekilde keyif verdi yani tamam oyun eski grafikleri çöp ama anlamadığım bir şekilde oyun bana zevk verdi ve bana diğer oyunların yapamadığı verdi yani eğlendim Evet Eğlendim Aga Eğlendim Oyun oynarken Eğlendim normalde Pek eğlenmiyordum Yok hiledir yok smuft yok bu yok şu diye baya can sıkıyordu ama uzun süre sonra eğlendim neyse Sonra Aklına geldi eski oyunları oynasam daha mı iyi olur diye gittim Bütün Gta serisini bitirdim Gta 5 dışında ve gerçekten eğlendim bilmiyorum belki eski güzel olduğu içindir ama eğlendim tekrar gta 5 bir çok kez bitirmeme rağmen pek beni tatmin edemedi bu tek gta 5 için değil diğer oyunlar içinde öyle neyse agam baktım eğleniyorum eski oyunlardan gittim Cs sersini indirdim 1.5 1.6 source zero falan filan herşeyini indirdim bu dust'2deki long'daki kare kare kapılarını özlemişim gerçekten hatta Valorant'daki Altın hesabını satmayı düşünüyorum Tamamen Cs1.6 geçmeyi düşümeye başladım çünkü aga zevk veriyor ve bir süre oynadıktan sonra diğer oyunlar gibi sıkmıyor beni niye öyle oldu anlamadım Bu arada buraya kadar okuyan varsa okuduğunuz için teşekkürler Peki Sizce hangi eski oyunlar mı yeni çıkan oyunlar mı ?

• Beğen
Reaksiyonlar: -Yec

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,874
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Eski oyunların yeri farklıdır her zaman, yeni oyunlar da güzel ama abi half life ya

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski oyunların yeri farklıdır her zaman, yeni oyunlar da güzel ama abi half life ya
bilmiyorum belki nostalji yaptım ondan öyle bu kadar zevk alıyorum ama nedense iki aydan beri eski oyunlara başladım ve yenilere göre daha çok tatmin ediyor.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Eskiden oynadığım NFS Most Wanted tadını hiçbir şeyden alamıyorum.
he ya oğlum geçen indirdim Şimdiki Çıkan yeni oyunları Çöpmüş eskini oynadığım zaman anladım.

• Beğen
Reaksiyonlar: -Yec

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bilmiyorum belki nostalji yaptım ondan öyle bu kadar zevk alıyorum ama nedense iki aydan beri eski oyunlara başladım ve yenilere göre daha çok tatmin ediyor.
Eskiden sanatla yapılıyordu böyle para smürüsü markalar değillerdi NFS zamanında iyidi çünkü marka değildi fark ettiysen markalaştıkça oyun fiyatları uçtu ama her sene aynı oyun.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Aynen Öyle Simdi bile yeni oyunlara kafa tutabilecek oyunlardan birisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden sanatla yapılıyordu böyle para smürüsü markalar değillerdi NFS zamanında iyidi çünkü marka değildi fark ettiysen markalaştıkça oyun fiyatları uçtu ama her sene aynı oyun.
Aynen Öyle eskiden İnsanı Eğlendirmek Tatmin zevk keyif vermek için yapıyorları ve simdiki fiyatlara göre çok uygundu Simdi Marka olan
1628604272646.png

Aynen Öyle eskiden İnsanı Eğlendirmek Tatmin zevk keyif vermek için yapıyorları ve simdiki fiyatlara göre çok uygundu Simdi Marka olan oyunlar resmen klon gibiler hepsi aynı.

baid

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Yeni oyunlara çöp diyenler mağaralarında çıksın. Eski oyunların size güzel gelmesinin tek sebebi nostalji. Yoksa yeni nesil oyunlar ile yarışamazlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,734
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom