Neler Yeni

Eski sevgilime yazmalı mıyım ? Yardım edin

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Öncelikle selam arkadaşlar, doğrudan konuya gireceğim. Ben bu kızla kursta tanışmıştım ve yaklaşık 1 sene beraber olduk, ama ayrılmamıza son 2-3 hafta depresyondaydı. Ben de hep yanında kalarak ona destek olmaya çalıştım. Neyse, bir gün uyandığımda, "berat bak, çok zıt insanlarız. Biz 1 seneyi sadece sevdiğimiz için geçirdik, ama artık böyle olmuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum" gibi şeyler dedi. Az konuştuktan sonra, "ayrılmak mı istiyorsun falan" diyince, ıhh mıhh etti ama niyeti öyleydi. Sonra 2 gün sonra aynı ortamda karşılaşınca yanına gittim. "Tekrar konuşalım, bu işler sadece mesajlardan olmaz falan" dedim. "Olmaz" dedi ve oradan uzaklaştı, beni bildiğiniz orda bıraktı, gitti. Ayrılmamızdan 4 ay geçti, ben yavaş yavaş kendime geliyordum ki Instagram biyografisine "may the force be with u" yazısını görene kadar. Bu yazı onun priv hesabında vardı ve tesadüfe bakın ki, benim priv hesabımın ismi "anakin" ve Anakin fotoğrafı vardı. Hatta hesabımın biyografisinde "you were the chosen one. I loved you" yazıyordu. Ben bu hesabı açalı 2 hafta oldu, ama açmadan önce onun biyografisinde öyle bir yazı yoktu. Ben hesabı açana kadar açtıktan sonra böyle bir biyografi yazmış. Sizce, ben bu kıza yazmalı mıyım?

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biyografi olayı ise şu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senden sonra 10 kişiyle yatmıştır geçmiş olsun
dostum inan bana cidden öyle biri değil hala görüyorum o kızı çünkü aynı kurstayız

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,986
İsim
Lokman Doğan
Bu sefer şans seninle olsun biladerim

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Gerçekten çok seviyorum düşünmediğim 1 gün bile olmadı

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,986
İsim
Lokman Doğan
Bence bitmiş ilişkiyi yeniden başlatma , denemek istersin ama çok uzun sürmez o ilişki. Bu yüzden kapat o kitabı
This is the way

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Bu kızı bırakmayı nasıl becereceğim gram bilmiyorum

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,986
İsim
Lokman Doğan

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
@AtiIIa I am your father

Başka kızi sevince vallah önceki aklıma bile gelmiyo
kanka ne bileyim ondan sonra bir kızla tanıştım gram öyle bir amacım yoktu kız zaten sinyal veriyordu ama daha kendimi toparlayamamışım birde yeni birisine nasıl ilgi vereyim

Çok uykusuz kaldım 25-30 saat uyumadığım günler oldu sigaraya başladım ne başka birşeye hevesim kaldı ne de zevkim kaldı

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Dostlar bakın kız gerçekten çok iyi biri o benim kötü dönemimde yanımda oldu ama ben olamadım. Onu gerçekten çok seviyorum turuncuyu çok seviyor diye odamın her köşesini turuncu yaptım belki bir gün geri döner diye

Her gün profillerine bakıyorum değişiklik yapmış mı diye özledim onu gerçekten çok özledim ela gözlerini özledim onun. Ne yapacağım bilmiyorum kendimi oyalayım düşünmeyim diye ama olmuyor yapamıyorum

Top Bottom