Neler Yeni

Espor için monitör (3600Tl)

NeonPik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda İnci
Şöyle söyleyeyim iki monitörde gerçekten çok iyi ikiside kesinlikle seni üzmeyecek.Almadan önce muhakak iki ürünün de incellemelerini muhakak izle.İki üründe e spor da çok güzel benim gözlemlediğim kadarıyla.Ama BenQ olan profesyonel e sporcular için kendini bir adım öne çıkarıyor.Yoksa Asusun 280 hz fast ips monitörü de çok güzel.Sırf e spora abanacaksan BenQ olanı alırdım.Yoksa asusu alırdım.İkisinin incellemeleri youtube da fazlasıyla mevcut kendine zaman ayır ve hepsini izle yorumları oku. Örneğin bu videoyu izledikten sonra Asusun sağlam iş çıakrdığını gördüm
dediğim gibi BenQ olan espor için tam bir profesyonellik abidesi.Kısacası ikiside çok güzel.
eyw kankam

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,886
İsim
Barış Karalı
Alınır. Fast IPS, TN panel hızında ve renk olarak daha başarılı.
Donanım haberde incelemesi vardı.
Kendim 240hz TN kullanıyorum. Çoğu arkadasım Fast IPS 240 Hz kullanıyor. Viewsonic Allienwere. Bu 280 hz yide internet cafede gördüm. Şu kadar diyorum... Ne kadar FAST IPS olursa olsun.ç TN kadar değiller. Ben ikisinide kullandım. IPS kullanan arkadaslarım bile bunu söylüyor. TN geçmek istiyorlar. 360HZ FAST IPS ile bunun önüne geçti ASUS ama o da çok pahalı. 240 HZ TN monitörler her zaman daha değerlidir. Dikkat edersen 240hz IPS kullanan hiçbir prof oyuncu yok. Bi ara Cloud9 Sponsor allienwere kullandı 3 ay sonra oyuncular geri tn gçemek istediler. Sponsorluk iptal edildi. FPS oyunlarında renk önemli değildir HIZ önemlidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kullandığım ve test ettiğim tecrübeme göre 240 hz tn prof anlamda çok çok daha iyi. Kendim de kullanıyorum. Karşılaştırma yapan birisiyim.

Top Bottom