Neler Yeni

Ethereum kazanmak istiyorum ?

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
6 ekran kartlı bir şey kuracağım gtx 750 alamayı düşünüyorum sizce ne kadar kazandırır kar elde eder miyim ya da bu fiyat aralığında başka önereceğiniz ekran kartı nedir nasıl kazanılır nasıl mining e başlanılır hiç bir şey bilmiyorum paraya ihtiyacım var anakart,ram,işlemci,psu konusunda da yardımcı olursanız sevinirim... :)

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert
6 ekran kartlı bir şey kuracağım gtx 750 alamayı düşünüyorum sizce ne kadar kazandırır kar elde eder miyim ya da bu fiyat aralığında başka önereceğiniz ekran kartı nedir nasıl kazanılır nasıl mining e başlanılır hiç bir şey bilmiyorum paraya ihtiyacım var anakart,ram,işlemci,psu konusunda da yardımcı olursanız sevinirim... :)
6gb vram lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Carl
Hocam kim olursa olsun mining karşıyım
Öneri olarakta ıslak zopa

images.jpeg

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
6GB altı kartlarla kazancın olmaz.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi sistemimde 2060 var yaparsam mining tek ekran kartı ile sizce kazancım ne olur ekran kartım çok yıpranır mı ?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
En kötü 6 GB VRAM'li kartlar bul.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Şimdi ben kendi ekran kartımı açık bıraksam garantisi dolmadan garantiye versem sıfırlasalar kara geçer miyim ?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Heath Ledger
Var mı ucuz ekran kartı öneriniz bütçem kısıtlı para kazanmaya çalışıyorum evden :(
o parayı daha mantıklı şekilde kullanabilirsin. 1-2 ay önce olsa rx 580 8gb 1,5-2k civarında alırdın şuan zaten ekran kartlarının karından bile kazanırdın. üstüne üstlük kazdığın eth ler fazladan kazanç olurdu. ama geç kalınmış bir şey. şuan moda diye girmek mantıksız. ha illa girmek isityorum diyorsan baya bir paraya ihtiyacın var haberin ola

Top Bottom