Neler Yeni

🔥🔥 Ethereum Uçuyor!! 4.600 Dolar

ZandalphoNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Kutay Yasin Yalçın
Ekran kartı fiyatları bum . Ama beni ilgilendirmez önemli olan zenginlik adımları atmam

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
Ethereum 19 bine düştüğünde ETH GG, mining gartlar ucuzlayacak oley diyen 10 yaşındaki ergen kitle ne yapıyor şu an? Bu arada 19K'ya düştüğünde bile yine çizgisini bozmamıştı btw :)

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ethereum 19 bine düştüğünde ETH GG, mining gartlar ucuzlayacak oley diyen 10 yaşındaki ergen kitle ne yapıyor şu an? Bu arada 19K'ya düştüğünde bile yine çizgisini bozmamıştı btw :)
Mining Temmuz'da bitiyordu yersen..

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
ETH düşükken mining daha karlı oluyor ek olarak, ETH düşünce (ETH cinsinden) gelirler artıyor, dolar cinsinden gelir neredeyse sabit kalıyor, bu sayede ETH geri artana kadar kaldıklarını elinde tutunca gelirin ETH artınca katlanıyor 😅

Ama ETH yüksekken kazınca elindeki ETH leri satamadan ETH düşerse kazanç normalin de altında kalıyor.

Ha ben her gün kazdığım miktarı direkt satıyorum diyenler için iki durum da aynı kazancı getirir dolar cinsinden 😀

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
ETH düşükken mining daha karlı oluyor ek olarak, ETH düşünce gelirler artıyor, bu sayede ETH geri artana kadar kaldıklarını elinde tutunca gelirin ETH artınca katlanıyor 😅

Ama ETH yüksekken kazınca elindeki ETH leri satamadan ETH düşerse kazanç normalin de altında kalıyor.

Ha ben her gün kazdığım miktarı direkt satıyorum diyenler için iki durum da aynı kazancı getirir dolar cinsinden 😀
Haha aynen. Keşke düşse diyorum. Mesela 20 binde iken ortalama yine aynı kazıyordum ( değer olarak, mesela 20 dolar ama diyelmi 0.5 ethereum ) şimdi de aynı kazıyorum ( değer olarak, mesela 20 dolar ama diyelim 1 ethereum ) Şu saatten sonra da düşeceğini zannetmem YeTeD YTD yatırım tavisyesi değildir 31

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,050
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom