Neler Yeni

Ethernet kablosu alırken dikkat etmem gereken bir şey varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ahmet sinan harman
Dostum bilip bilmeden bir şey önermeyin. Cat hızı mı arttırıyormuş arkadaşın 1gb lık modemi mi var? En yakın elektronikçiden Cat 5 kablo alabilirsiniz. İnternetten de bakabilirsiniz.
çok teşekkür ederım herkese :D

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Dostum bilip bilmeden bir şey önermeyin. Cat hızı mı arttırıyormuş arkadaşın 1gb lık modemi mi var? En yakın elektronikçiden Cat 5 kablo alabilirsiniz. İnternetten de bakabilirsiniz.
ben sadece önerdim yani almışken ilerdede işine yarıyan bir şey önerdim böyle çıkmana gerek yoktu elbette cat5 de yeterli olur türkiyedeyiz ama interneti hızlı ise en az cat 6

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
ben sadece önerdim yani almışken ilerdede işine yarıyan bir şey önerdim böyle çıkmana gerek yoktu elbette cat5 de yeterli olur türkiyedeyiz ama interneti hızlı ise en az cat 6
Ama hala en az cat6 diyorsun ne kadar hızlı olucak interneti. Cat 5 ile 75 upload download alıyorum. Metreye göre seçilir "Cat" ler

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yani 25gbps hız alacaksan cat8 alabilirsin cat 5e bile 1000 mbps destekliyor olması lazım.

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
odama yeni sistem için kablo çekmes istiyorum hız düşürmeden interneti verebilen veya interneti verirken kopma sorunnu olmayan bir kablo alırken dikkat etmem gerekenler neler lütfen yardım edermısnız

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
Tek fark hız olmuyor maalesef. İçindeki bakırın kalitesi dışındaki kaplama mhz vs. de önemli. Cat kablo türlerinin mhz değerleri tablosu vardı bulursam atarım. Arkadaşlarında dediği gibi Min Cat5(ev için daha iyi olacaktır) , Max cat6a alın. Marka olarak (Ugreen,nexans,reçber) tercih edin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,227
Üyeler
147,509
Son üye
sec1
Top Bottom