Neler Yeni

İnceleme ETS 2 1.40 Public Beta Güncellemesi ile Eklenenler

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Dostlar güncelleme yaklaşık 2 gün önce geldi ancak ben hemen zaman bulamadım hem de oyunu daha inceleyememiştim. Sizlere bu inceleme konumda kısaca 1.40 güncellemesi ile gelenler ve oyunu içi fotoğrafları gösterdim. Hadi incelememize geçelim.

Yeni Görsel ve Aydınlatma grafikleri

1.40 güncellemesi le birlikte eklenen en önemli özellik ışıklandırmalar. Oyun ışıklandırmaları gerçekten çok güzel bir hâl aldı. Oyun içinden bir kaç görsel.
20210207143529_1.jpg
20210207143524_1.jpg

20210205225001_1.jpg
20210207144941_1.jpg

Yeni Bölgeler!

1.40 güncellemesi ile Almanya bölümünde bir kaç şehir yenilendi. Yine verilen bilgilere göre Dortmund, Köln, Dusseldorf ve Duisburg çevresindeki alanlara bir kaç yeni kavşak ve yol eklendiği söyleniyor.
Yine bir diğer özellik ise Vive La France! DLC sahip olanlar için geldi. Bu bölgeye iki yeni şehir daha eklendi ve bu şehirlerin ismi Bayonne, Lacq.

Yeni Römork Boyamaları!

Super Stripes Paint Jobs Pack DLC paketine sahip olanlar için bir güncelleme ile yeni boyalar geldiği belirtildi.

Dostlar artık buna inceleme mi dersin rehber mi dersiniz bilmiyorum ancak bu oyun gerçekten çok güzel bir hâl alıyor. Oyuna gelen her güncellemede eksikler bir bir kapatılıyor. SCS işini gerçekten güzel yaptığını düşünüyorum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dostlar güncelleme yaklaşık 2 gün önce geldi ancak ben hemen zaman bulamadım hem de oyunu daha inceleyememiştim. Sizlere bu inceleme konumda kısaca 1.40 güncellemesi ile gelenler ve oyunu içi fotoğrafları gösterdim. Hadi incelememize geçelim.

Yeni Görsel ve Aydınlatma grafikleri

1.40 güncellemesi le birlikte eklenen en önemli özellik ışıklandırmalar. Oyun ışıklandırmaları gerçekten çok güzel bir hâl aldı. Oyun içinden bir kaç görsel.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Yeni Bölgeler!

1.40 güncellemesi ile Almanya bölümünde bir kaç şehir yenilendi. Yine verilen bilgilere göre Dortmund, Köln, Dusseldorf ve Duisburg çevresindeki alanlara bir kaç yeni kavşak ve yol eklendiği söyleniyor.
Yine bir diğer özellik ise Vive La France! DLC sahip olanlar için geldi. Bu bölgeye iki yeni şehir daha eklendi ve bu şehirlerin ismi Bayonne, Lacq.

Yeni Römork Boyamaları!

Super Stripes Paint Jobs Pack DLC paketine sahip olanlar için bir güncelleme ile yeni boyalar geldiği belirtildi.

Dostlar artık buna inceleme mi dersin rehber mi dersiniz bilmiyorum ancak bu oyun gerçekten çok güzel bir hâl alıyor. Oyuna gelen her güncellemede eksikler bir bir kapatılıyor. SCS işini gerçekten güzel yaptığını düşünüyorum.

şehir eklenmesi lazımdı ispanya dlcsi için gerekli idi yoksa gelmezdi bile

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,827
İsim
Mert Can Ergün
iyi sistemi olmayanlar zorlar iyi fps alamazlar

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi sistemi olmayanlar zorlar iyi fps alamazlar
Hocam RX550 ile FPS konusunda bir sıkıntı yaşamadım güncelleme sonrasında. Hatta FPS değerlerim 1.39 sürümünde yer yer 35 civarlarına kadar düşüyordu ancak bu güncelleme ile FPS değerlerim 45 altına inmedi.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,827
İsim
Mert Can Ergün
scs trafik zekasını düzeltmesi gerekiyor ışıklarda yollarda

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,827
İsim
Mert Can Ergün
Çok haklısın bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolasın (y)
teşekkür ederim @DonanımFikir

Son güncellemelerde yine biraz düzeldi ancak hala yetersiz bence. En azından 150 ile giderken birden önüne atlamıyorlar artık :D

Teşekkürler...
trafik ışıklardan sola gideceksin karşı taraf yüzünden gidemiyorsun trafik ışıkların her ikisi de yeşil yandığı için bekliyorsun otobanda söyle durum oluyor sen yolda giderken diğer araç seni görmeyip hemen önüne kırıyor trafik zekası trafik ışıkları düzetilmeli trafik de olsa çok iyi olur

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
teşekkür ederim @DonanımFikir

trafik ışıklardan sola gideceksin karşı taraf yüzünden gidemiyorsun trafik ışıkların her ikisi de yeşil yandığı için bekliyorsun otobanda söyle durum oluyor sen yolda giderken diğer araç seni görmeyip hemen önüne kırıyor trafik zekası trafik ışıkları düzetilmeli trafik de olsa çok iyi olur
Aynen öyle :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,316
Üyeler
142,111
Son üye
Sıkılıyorum Sabri
Top Bottom