Neler Yeni

Yardım ets 2 atma ve yol yüklenmeme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yunus Emre
merhaba arkadaşlar hp victus 16 e1001nt model notebook aldım ama ets 2 ye girip biraz oynayınca oyun anlık donup atıyor bazen yol render olmuyor ve de yolda giden araçlar uzaktan kağıt araba gibi yaklaşınca canlanıyor scs software ye nasıl ulaşıp durumu anlatabilirim işlemci ryzen 7 6800H ekran kartı RTX 3050 Tİ 4GB DDR5 2X8 bellek ne yaptıysam olmadı silip kurdum modları sildim olmadı eski cihazımdan ekran driveri çöküyordu hep bu yeni cihazda da böyle problemler yaşıyorum oyun steam üzerinde full ayarlarda 80 ile 69 arası fps alıyorum

xSeazer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda
Anlattıklarına göre SSD veya BIOS'ta sorun olabilir BIOS güncellemesi varsa kontrol edip bi bak derim bende de laptop vardı oyunlar çöküyodu sürekli BIOS güncelleyip kurtulmuştum. Harita yükleme işlemi de SSD'ye bağlı olduğu için onda da sorun olabilir ya da oyun dosyalarında. Oyunun orjinalse dosya bütünlüğünü doğrulamanı tavsiye ederim olmazsa BIOS güncelleştirmelerine bak DirectX kaldırıp tekrar kurmayı da deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlattıklarına göre SSD veya BIOS'ta sorun olabilir BIOS güncellemesi varsa kontrol edip bi bak derim bende de laptop vardı oyunlar çöküyodu sürekli BIOS güncelleyip kurtulmuştum. Harita yükleme işlemi de SSD'ye bağlı olduğu için onda da sorun olabilir ya da oyun dosyalarında. Oyunun orjinalse dosya bütünlüğünü doğrulamanı tavsiye ederim olmazsa BIOS güncelleştirmelerine bak DirectX kaldırıp tekrar kurmayı da deneyebilirsin.
çözdüm dostum 512 GB SSD olduğu için sanal belleği kapatmıştım onu tekrar açınca her şey normale döndü çok şükür aynı şekilde sorun yaşayan olursa sanal bellek aktif olup olmadığını kontrol etsinler

Top Bottom