Neler Yeni

ETS 2 mod kuramıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
Arkadaşlar ets 2 de mod kurmak istiyorum arkadaşlarımla online bir şekilde oynamak için maden modu birde bu dağlarda zorlu yolları olan modu falan ama bir türlü yapamadım yardımcı olurmusunuz

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
cnr
nesini yapamadın modu oyuna aktarmaktamı yoksa oyunu açıp ayarlamamı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nesini yapamadın modu oyuna aktarmaktamı yoksa oyunu açıp ayarlamamı
knk
bu videoyu yapacaktım ama bundan bu modu oynamak için bütün dlc sahip olman gerkiyor diyor biri diyoru bu modda online oynayamıyorsun bir türlü beceremedim adım adım ne olduğunu anlatacak bir lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
Hemen hemen 500 TL değerinde harita dlcsi var hocam onların hepsini almanız lazım yoksa dediğniz olmaz. Ama dlcsiz sadece modla oyunun içinden konvoy oluşturup girebilirsiniz
kanka bu dağ haritası veya maden haritası var ya onda arkadaşlarımla online bir şekilde oynamak istiyorum nasıl yapıcam

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Samet Yeniköy
kanka bu dağ haritası veya maden haritası var ya onda arkadaşlarımla online bir şekilde oynamak istiyorum nasıl yapıcam
önce oynamak istediğin modu bulun arkadaşın ve sen indirin ve oyunun içinde mods kısmına atın. Sonra oyun içinden aktif edin ve konvoy oluşturup girin

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
önce oynamak istediğin modu bulun arkadaşın ve sen indirin ve oyunun içinde mods kısmına atın. Sonra oyun içinden aktif edin ve konvoy oluşturup girin
kanka bu kadarsa neden bu youtubede dlc den saçma sapan programlarına çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
Sizin baktığınız promods yani daha kalabalık bi sunucu herkes girebiliyor. Siz sadece ikiniz gireceğiniz için gerek yok zaten kurulumuda karışık.
kanka bir de maden yolu haritasını bir türlü bulamadık hep promods çıkıyor bunda da yardımcı olurmusun

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Samet Yeniköy
kanka bir de maden yolu haritasını bir türlü bulamadık hep promods çıkıyor bunda da yardımcı olurmusun
Bende baktım ama şuan 1.48 için harita modu yok sanırım.
bunu bir deneyin olmassa eğer 1.48 uygun mod beklemeniz gerekecek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,796
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom