Neler Yeni

ETS 2 Perma Ban Yedim Lütfen yardım

The GodFather

80+ Silver
Ets 2 truckers mp den 6 ıncı banımı yemiş bulunmuştum . 31 ağustos 2021 tarihinde , hep gaza gelip sollamayla şimdi aklım başıma geldi ben bu perma bandan nasıl kurtulurum , yeni steam hesabı açıp ets 2 alıp eski steam hesabımıda aile kütüphanesiyle oyunları yeni hesabta oynasam beni yakalama durumları olurmu . Veyahut hiç hesap açmadan perma bandan nasıl kurtulurum saygılar ...
yeni hesap açıp ets yi tekrar almaktan başka çaren yok.
3 defa ayrı hesaplarda perma ban yedim

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Ets 2 truckers mp den 6 ıncı banımı yemiş bulunmuştum . 31 ağustos 2021 tarihinde , hep gaza gelip sollamayla şimdi aklım başıma geldi ben bu perma bandan nasıl kurtulurum , yeni steam hesabı açıp ets 2 alıp eski steam hesabımıda aile kütüphanesiyle oyunları yeni hesabta oynasam beni yakalama durumları olurmu . Veyahut hiç hesap açmadan perma bandan nasıl kurtulurum saygılar ...
mp oynanmaz bi arada karışmadığım kazada ban yedim zor açtırdım banı. bir gram beyin yok bu mp adminlerinde

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
856
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
mp oynanmaz bi arada karışmadığım kazada ban yedim zor açtırdım banı. bir gram beyin yok bu mp adminlerinde
önüne geleni admin yapıyorlar blackskill felan vardı ya onun gibi köklü adminler gelse daha farklı olabilirdi belki(tabi bu benim şahsi fikrim belki yanlış olabilir :D) ama harbi bişe bilmiyorlar deli ediyor adminler

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,618
İsim
Mert Can Ergün
mp de adam akılllı insan yok çünkü eskiden öyle değildi usta efendi insanlar vardı mp ye girmek için sıra beklerdin şimdi ise coluk çocuk dolu troll yapmaktan başka bir şey değiller biri türkler diğeri çinliler bu ikisi oyunun içine ediyorlar promods daha iyi en azından saygılı usta insanlar var 5 senedir oynarım durduk yere admin gelip de ban attığını görmedim adam akıllı oynamıyorsunuz

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
mp de adam akılllı insan yok çünkü eskiden öyle değildi usta efendi insanlar vardı mp ye girmek için sıra beklerdin şimdi ise coluk çocuk dolu troll yapmaktan başka bir şey değiller biri türkler diğeri çinliler bu ikisi oyunun içine ediyorlar promods daha iyi en azından saygılı usta insanlar var 5 senedir oynarım durduk yere admin gelip de ban attığını görmedim adam akıllı oynamıyorsunuz
promodsta indirmesi zor ya yeni dlc istiyor muydu bu arada

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,618
İsim
Mert Can Ergün

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,651
İsim
marilyn
ets nin anti cheatı yok yeni hesap aç oyna
log varsa templeri silmen yeterli yakalayabilceklerini sanmıyorum

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
sen hatalı sollama yaptığın zaman uyarı yemedin mi yada sollama yaptığın zaman arkadan gelen aracın önüne kırdığında uyarı almadın mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin gibiler yeri yok mp de siz ve çinliler oyunu bitirdiniz
bi adamda sollama yapıyodu ben skoda son hız gidiodum adama çarpıyodum az daha sol şeride girdim (tepe bi yerdi tırı görmemiştim) tıra çarptım tır allaha kavuştu bende azraile ondan ban yedim saçmalığa bak sollama falanda yapmıyodum düzgünce hızlıda olsa şeridimde gidiyordum karşı taraftan dolayı kaza yaptım ben ban yedim işe bak (oradaki en masum kişi tır sonra ben tabi tır 2 skoda yüzünden pert oldu)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,382
Üyeler
154,394
Son üye
Emirhan_00
Top Bottom