Neler Yeni

Ets 2'de başlarken hangi tırı seçmeliyim ?

Qureska

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmetcan
Ets 2'yi ben yeni yükledim ama hangj tırı secicegime karar veremdim mercedes actros mu volvo mu scania mı hangisini almaliyim cok takildim bi yardimci olurmusunuz

kebapp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Tuğra Çetin
Ets 2'yi ben yeni yükledim ama hangj tırı secicegime karar veremdim mercedes actros mu volvo mu scania mı hangisini almaliyim cok takildim bi yardimci olurmusunuz
kafa dağıtmak için oynayacaksan hile kur hocam yoksa bence çok sıkıcı oluyor

newaziz

80+ Bronze
Şahsi fikrim ben mersedesin kokpitini daha çok beğeniyorum. Tamamen zevk meselesi bu.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
Hile sarmıyor aga
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beleş verilenler arasında en iyisi hangileri
Scania ve mercedes actros kullanabilirsiniz

En iyisi scaniadır hocam

Qureska

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmetcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mercedes 421 bg scania 370 bg falandı herhalde hangisi daha iyi neye göre tercih etmem lazım actros kalkarken çok hantal kalıyor onu biliyorum scania hiç kullanmadıgım için bilmiyorum

En iyisi scaniadır hocam
Teşekkür ederim hocam bu arada hesabı kurarken bedava verilen tır listesi var önümde şuan 3 tane scania görüyorüm isimleri neler onların 3'üde aynı mı yoksa

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
Mercedes 421 bg scania 370 bg falandı herhalde hangisi daha iyi neye göre tercih etmem lazım actros kalkarken çok hantal kalıyor onu biliyorum scania hiç kullanmadıgım için bilmiyorum

Teşekkür ederim hocam bu arada hesabı kurarken bedava verilen tır listesi var önümde şuan 3 tane scania görüyorüm isimleri neler onların 3'üde aynı mı yoksa
Hocam bg önemli, yol tutuş konusunda da scaniadan memnun kalırsınız R serisi bir Scania tercih edin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,751
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom