Neler Yeni

Yardım ETS2/GTA V geç renderlenme sorunu! nolursunuz bir bakın!

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
eski bi hdd gibi depolama varsa bi at ona sorun değişkenlik gösteriyor mu dene ssd ile alakalı diye düşünüyorum

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
eski bi HDD gibi depolama varsa bi at ona sorun değişkenlik gösteriyor mu dene ssd ile alakalı diye düşünüyorum
maalesef yok ama böyle bi ssdde neden böyle saçma bir sorun olabilir ki? laptoptaki apacar panter ssdyi söküp deneyebilirim belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Tolga Samet bu arada devam ediyor sorun gündüz oldu çok daha belirgin olan bir şey buldum ama videosunu hemen yükleyemem internetim çok yavaş

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
maalesef yok ama böyle bi ssdde neden böyle saçma bir sorun olabilir ki? laptoptaki apacar panter ssdyi söküp deneyebilirim belki
deneyin emin olun gerekirse garantiye verin samsung evolar bile bozuk çıkabiliyor teknoloji bu :)

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
deneyin emin olun gerekirse garantiye verin samsung evolar bile bozuk çıkabiliyor teknoloji bu :)
peki yine olursa ne yapacağım? bu durumun normal olmadığına eminiz değil mi? inşallah ekran kartım sorunlu değildir çok korkuyorum. :(

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
peki yine olursa ne yapacağım? bu durumun normal olmadığına eminiz değil mi? inşallah ekran kartım sorunlu değildir çok korkuyorum. :(
korkacak bir şey yok başa geleceği varsa gelsin hatta iyi yanından bak bu şekilde kullanırsın eskiyince gpu gönderirsin benim ölü pikselli monitörü 10 ay sonra yenilemem gibi :D

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
korkacak bir şey yok başa geleceği varsa gelsin hatta iyi yanından bak bu şekilde kullanırsın eskiyince gpu gönderirsin benim ölü pikselli monitörü 10 ay sonra yenilemem gibi :D
1 ay pcsiz kalacağım ama :( çok üzülürüm ekran kartım sorunluysa nasıl test edeicem anlamanın bir yolu yokmudur? @Tolga Samet

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Çok önemsiz bir sorun hani yollar falan renderlanmasa tamam da uzak bir gereksiz binadan bahsediyoruz bence normal

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
off keşke nvdia mı alsaydım acaba ya? başım dertten kurtulmuyor pcyi aldıktan beri yok şöyle sorunlu yok böyle sorunlu dediler kafayı yiyecektim :(

Çok önemsiz bir sorun hani yollar falan renderlanmasa tamam da uzak bir gereksiz binadan bahsediyoruz bence normal
öyle mi diyorsun? benim için çok önemli değil ama kartımın sorunlu olmasından korkuyorum :(

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
off keşke nvdia mı alsaydım acaba ya? başım dertten kurtulmuyor pcyi aldıktan beri yok şöyle sorunlu yok böyle sorunlu dediler kafayı yiyecektim :(
5700xt aldım çip sorunuyla geldi gönderdim para iadesiyle 2070s aldım kafa rahat ama şansta olabilir yine de nvidia gpular daha az kafa ağrıtıyo orası kesin hem donanımsal hem yazılımsal

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

öyle mi diyorsun? benim için çok önemli değil ama kartımın sorunlu olmasından korkuyorum :(
Ben olsam farketmezdim bile saçma bir binanın geç yüklenmesini. Oyununu etkilemiyorsa boşver. Ekran kartının sorunlu olduğunu düşünmüyorum.

Top Bottom