Neler Yeni

ets2 truckersmp steam

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
kanka öncelikle dalga geçmedim profil sil kendin e yeni profl oluştur sonra chat engin indir kendine para hilesi ve xp hilesi bas sonra silersin çok işin kalmaz save ile tek farkı harita % desi olur bu para xp vs. hileler ban yeme yasağı değil yanı şekilde bende kulanıyorum herhangi bir ban yemedim ama hileyi önce ets 2 ofical kütüphaneden çalıştır öyle yap sonrasında tmp gir kullan zaten neden yasak olsun rol play sever sistemi değilmi tmp yasak değil yani kısacası sil sen o profili o profille girersen ban yiyebilirsin çünkü o profili kullanan 1000 lerce insan dan hiç birindemi akıl yokta oradan oynamayacak ilaki birisi açmıştır işte ozm ban yeme riskin vardır tır modifiyeleri için tpm de eğer dlc yoksa steam kütüphanesinde indirebilirsin hoş mofiyeler oluyor ister singel ister online ban yok keyif var arkada neşet ertaş aç dinle sür (mnodifiye modlarını internetten indirme sadece steam kütüphanesinden)
zaten save sildim ya bu mod fln yukluyoruz ya save,mod,tmp vesaire sonra ets sildik diyelim oyunun orjnalliği bozulmuyormu

Top Bottom