Neler Yeni

EV İÇİN 5+1 SES SİSTEMİ ÖNERİSİ

NecatiBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Necati Yurdakul
5+1 GÜZEL SES VEREN SES SİSTEMİ ÖNERİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAR GÜZEL VE YÜKSEK SES VEREN 1 TANE LAZIM
ÖNEREBİLECEĞİNİZ VARMI

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
5+1 GÜZEL SES VEREN SES SİSTEMİ ÖNERİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAR GÜZEL VE YÜKSEK SES VEREN 1 TANE LAZIM
ÖNEREBİLECEĞİNİZ VARMI
bütçe nedir hocam ve ev sineme sistemimi istiyorsunuz yoksa bilgisayar içinmi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
5+1 gereksiz aslında. Logitech Z906 tercih edebilirsiniz.

NecatiBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Necati Yurdakul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
bilgisayar için hocam basslı falan müzik dinlemek için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech Z906 de 5+1 kanka :D
eğer bass fala arıyorsanız logitech falan tavsiye etmem hocam o paralara pioneer cs 970+çok güzel bir amfi alınabilir

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

jbller konusunda çok emin değilim watt ve ohm bilgileri verilmediği için ama diğerleri müthiş makineler

amfi kumandalı olsun derseniz https://www.sahibinden.com/ilan/iki...mleri-vsx-407rds-pioner-anfi-1041931960/detay

Son düzenleme:

NecatiBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Necati Yurdakul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

jbller konusunda çok emin değilim watt ve ohm bilgileri verilmediği için ama diğerleri müthiş makineler

amfi kumandalı olsun derseniz https://www.sahibinden.com/ilan/iki...mleri-vsx-407rds-pioner-anfi-1041931960/detay
https://www.akakce.com/ev-sinema-ho...uetooth-usb-ses-sistemi-fiyati,830868566.html bu iyi mi? herkes iyi diyo

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
hocam varsa daha iyisi ucuza onu alalım
hocam benim tavsiye aiwa/panasonic/pioneer/sony/sharp/philips gibi markaların müzik setlerini almanız yönünde olur nedeninide açıklamam gerekirse hem ses kaliteleri çok güzel hemde sesi biraz yükselttiğiniz de sesler bozulmuyor dağılmıyor eğer bu tarz bir sistem tavsiye etmemi isterseniz tam bütçe belirtmeniz daha iyi olur ben kendi odamda bilgisayara 2 technics kabin 2 panasonic uydu hoparlör 1 tane jbl xe3 kabin yanınada sanyo amfi koymuşum hepsinin bana maliyeti 1000tl ama ciddi manada ses %50 iken mahalleye müzik dinletiyorum ama ses bozulmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom