Neler Yeni

Öneri Ev İnterneti Önerisi Yardımı!

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar. Fiber altyapısı olmayan bir yerde yaşıyorum, altyapı max 50 mbps destekliyor. Kullanığım Türk Telekom ev interneti paketinin taahütü bitti, 150 TL'den 500 TL'ye çıktı. Sizce buna devam etmeli miyim yoksa daha uyguna varsa başka firmaya mı geçsem? Dediğim gibi hız zaten düşük, o yüzden burada önemli olan fiyat diye düşünüyorum, önerilerinize açığım.

Pukiina

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. Fiber altyapısı olmayan bir yerde yaşıyorum, altyapı max 50 mbps destekliyor. Kullanığım Türk Telekom ev interneti paketinin taahütü bitti, 150 TL'den 500 TL'ye çıktı. Sizce buna devam etmeli miyim yoksa daha uyguna varsa başka firmaya mı geçsem? Dediğim gibi hız zaten düşük, o yüzden burada önemli olan fiyat diye düşünüyorum, önerilerinize açığım.
Hocam eğer şartların uygunsa Türk Telekomdan direkt kurtul ve Türk Net'e geç. Fiber olmayanını İnterneti'nün hızı bile gayet iyi seni götürür. Zaten şuan da ki en iyi İnternet sağlayıcısı biliyorsunuzdur.

Farex

80+ Silver
Kardeşim süperonline kablonet millenicom gıbırnet bunlara bak. Altyapı sorgu at hepsine.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eğer şartların uygunsa Türk Telekomdan direkt kurtul ve Türk Net'e geç. Fiber olmayanını İnterneti'nün hızı bile gayet iyi seni götürür. Zaten şuan da ki en iyi İnternet sağlayıcısı biliyorsunuzdur.
Hocam müşteri hizmetleri ve teknik desteği baya kötü diye duydum. Altyapısı da yok burada, çok fark eder mi bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim süperonline kablonet millenicom gıbırnet bunlara bak. Altyapı sorgu at hepsine.
Tamam onlara bir bakayım altyapı var mı.

baska iss lerde altyapi yoksa turk telekom devam et
Ben de öyle düşünüyorum şu an.

Pukiina

80+ Bronze
Hocam müşteri hizmetleri ve teknik desteği baya kötü diye duydum. Altyapısı da yok burada, çok fark eder mi bilemedim.

Tamam onlara bir bakayım altyapı var mı.

Ben de öyle düşünüyorum şu an.
O halde hocam iyi araştırın derim forumda Türk Net kullanan varsa onların da yorumlarını alın. Eğer bulunduğunuz bölgeye iyi değilse. Yine Türk Telekom da iş görür sizi taşır

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bencede oyle dusun cunku destegi falan cok hizli
Aynen, hız konusunda da kaybedecek çok şeyim yok zaten dipteyiz sanırım :D

O halde hocam iyi araştırın derim forumda Türk Net kullanan varsa onların da yorumlarını alın. Eğer bulunduğunuz bölgeye iyi değilse. Yine Türk Telekom da iş görür sizi taşır
Aynen hocam zaten TürkNet altayıpısı olsa bir saniye düşünmem, keşke şu TürkNet altyapı işinde biraz daha hızlı olsa, yoksa altyapı olan yere taşınıcam bu gidişle :D

Arkadaşlar baktım da Millenicom harici hepsi zaten 500 üstü, şu an TT'de kalmak en iyisi sanki.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,157
Üyeler
154,704
Son üye
Shadow JQ
Top Bottom