Neler Yeni

ev interneti sağlayıcı önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ares Blackrosa
Kardeşim ben daha yeni tahhüt yaptım 2 ay oluyor 375 tl ödüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

KArdeşim bu cahilliktir yani bilmeden iyi bakmadan neyin artisliği bu ?
Alıntıyı görüntüle
Comnette yıllık ödeme yaptığın zaman aylığı 200₺'ye geliyor gösterdiğin paket :kekw:

Farex

80+ Silver
Comnette yıllık ödeme yaptığın zaman aylığı 200₺'ye geliyor gösterdiğin paket :kekw:
Comnet dediğin firma da çok prestijli firma kardeşim zaten aynen şikayet edince aboneliği iptal ettirip port kaybettirmesi falan olmaz hiç çoluk çocuk aklınızla herşeyi bildiğinizi iddia etmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

altyapı sorguladıgımda 50 mbps vdsl var dıyor ama uygun paket bulamadım sayfada
sorgula. https://www.turksatkablonet.com/altyapi-sorgulama

kolyos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oktay ÇELİKBİLEK
Alt yapımda sorun var ve net speed kullanıcısıyım hepsini de denedim hemen hemen ( Türk Telekom, Uydunet, Türknet, Netspeed ) en sorunsuz uydunet di, türknet de şöyle bir durum var bir sorun halinde muhattab bulamazsın müşteri hizmetlerinden birine bir şey sorayım diye bir şansın yok online hizmetlerden yazacaksın da mış mış, netspeed ise en azından bir müşteri hizmetleri birimi var birilerine derdini anlatabiliyorsun hee çözüm dersen bunlarda traş makinası anlat dur derdine çare yok, 2023 Kasım'da kapıya kadar fiber geldi ama hala açmalarını bekliyorum buda Türk Telekom'un halt etmesi. Netice olarak al birini vur birine taahhütsüz olana bak derim bir arkadaş aynısını demiş en azından sorun yaşarsan direk çıkma şansın olur, ama ülke şartlarını düşünüp tarifelere sürekli zam geliyor en azından taahhütde sabit fiyat dersen onunda hesabını iyi yap derim, taahhüde girmeden aylık ücret ne ödeyeceksin onu hesapla

Palo DAYI

80+ Gold
Top Bottom