Neler Yeni

Evde kullanım için ağırlık seti önerisi

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
Hepsiburadanın 50 TL indirim kampanyasını kullanıcam şu seti düşünüyorum AĞIRLIK SETİ 85 KİLO olanı almayı düşünüyorum öyle çok başlangıc seviyesinde değilim geçen sene yılbaşından önce yapıyordum örneğin göğüs pres te 50-60 kg civarı basabiliyordum. sonra askere gittinm vs baya saldım 83 kg dan 102 ye kadar cıktım. Spor salonlarının durumu muallakta oldugu için evde spor yapmak istiyorum ağırlık için sehpayı vs dükkanda profilden yapıcam ucuz olması için alternatif öneriniz varmı

Smtakm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Samet
Hepsiburadanın 50 TL indirim kampanyasını kullanıcam şu seti düşünüyorum AĞIRLIK SETİ 85 KİLO olanı almayı düşünüyorum öyle çok başlangıc seviyesinde değilim geçen sene yılbaşından önce yapıyordum örneğin göğüs pres te 50-60 kg civarı basabiliyordum. sonra askere gittinm vs baya saldım 83 kg dan 102 ye kadar cıktım. Spor salonlarının durumu muallakta oldugu için evde spor yapmak istiyorum ağırlık için sehpayı vs dükkanda profilden yapıcam ucuz olması için alternatif öneriniz varmı
Tutaçları kötü, ağırlıkları sağa sola oynatıyor. Bunu almanı önermem.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Küçük erkek kardeşin varsa onu kullan hem sinirini atar hemde ağırlık çalışırsın en iyisi de beleş :)

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom