Neler Yeni

evde nasıl vds minecraft server kurarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Soykamer
Bütçe
5000
merhaba ben vdslere para vermek istemiyorum evde kendi vds sunucumu kurmak daha mantıklı hem daha az para ödüyorsun evimde 16gb ddr3 e5 li bir sistem duruyor acaba buna nasıl vds kutarım makinede port açııyorum ama bağlanmıyor uzak masaüstünden ama sanal makineden aynı işlemleri yapınca bağlanıyor. ayrıca minecraft'a nasıl bağlıcam cloudflare portu açmammı gerek yardımcı olursanız sevinirrrrim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeye aldırmayın lütfen

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
mehmet demirel
merhaba ben vdslere para vermek istemiyorum evde kendi vds sunucumu kurmak daha mantıklı hem daha az para ödüyorsun evimde 16gb ddr3 e5 li bir sistem duruyor acaba buna nasıl vds kutarım makinede port açııyorum ama bağlanmıyor uzak masaüstünden ama sanal makineden aynı işlemleri yapınca bağlanıyor. ayrıca minecraft'a nasıl bağlıcam cloudflare portu açmammı gerek yardımcı olursanız sevinirrrrim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeye aldırmayın lütfen
yt de videolar var bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Soykamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağolun ama orda hep sanal sunucudan kuruyor ve bağlanıyor ben bağlanamıyorum başka pcden kurubca

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Öncelikle ev internetinizi statik ip yapmalisiniz bunu müşteri hizmetlerini arayıp veya online işlemlerden yapabilirsiniz. Sonra ;
  • TCP: 25565
  • UDP: 19132-19133, 25565
Bu portları açmalısınız hem Windows Güvenlik duvarından hemde Modem arayüzünüzden.

Sunucunuzu bu şekilde kendi bilgisayarınızdan açabilirsiniz fakat en ufak DDoS saldırısında internetiniz kesilir. (VDS Almak daha mantıklı)

Top Bottom