Neler Yeni

Evden kaçmak zorunda kaldım..

19 yaşında bir ailenin çocuğuyum. Evde 3 kardeşiz. Evin en küçüğü benim. Ablam ve abim (sözde) var. Sözde diyorum çünkü bundan yıllardır çok çektim. Abimden yüksek şiddet görüyorum sürekli. Beni iyice evde kısıtlamaya başladı. Mesela tuvaletim geliyor odadan çıkıyorum yada mutfağa yemek yemeye yada bişey almaya gidiyorum odama gidiyorum tekrar arkasından o da tuvalete giriyor öyle bir girip çıkıyor tuvaletten sanki soyuna sopuna hakaret ettim. Kavga çıkarmayım diye odamdan bile çıkamıyorum. Gece uyuduğunda rahat edebiliyorum. Bunu yıllardır yapıyor. Annem babam zaten bana ses çıkarıyor. O kadar söylüyorum bunlara yine ben azar yiyorum. Kaç defa evden kaçtım ama yer bulamadım diye eve geri dönmek zorunda kaldım. Artık ne sınava çalışabiliyorum, ne de işe gidebiliyorum. Odada hapis hayatı yaşıyorum resmen. Sınav dediğim üniversite sınavı. Sabah akşam aralıksız öksürüyor habire. Bir insan bu kadar öksürmüyor zaten. Hepsini bilerek kasıtlı yapıyor beni rahatsız etmek için. Annem yada babam herhangi biri odama girdiğinde hemen öksürüyor. Ben bu halde ne ders çalışabilirim, ne işe girebilirim, ne de uyuyabilirim. Şuan bu 5. evden kaçışım. Evde de değilim bugün bu soruyu da telefonumdan kendi internetimle yazdım. Yanımda da 40 lira falan vardı şuan yanımda 7 lira kaldı. Yine eve dönmek istemiyorum bıktım artık. Hücreye girsem bile daha iyiymiş 😣

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Geçmiş olsun

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,491
İsim
umt
Discord
umt#4257
dedene filan gitsen yada bir aile büyüğüne gitsen onlar araya girse?

Phanzox

80+ Silver
İş bul zaten 18 yaş üstüsün.

Rulep

80+ Gold
Benim aslında derdim bunlardan ayrılıp başka yerde hayat kurmak. Polisler yardımcı olurlar mı bu konuda?
Senin gibi biri daha vardı gideceksin kim rahatsız ediyorsa şikayetçi olacaksın bu kadar basit. Yaşın 19 olmuş kalacak yer ayarlayabileceklerini zannetmiyorum

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,491
İsim
umt
Discord
umt#4257

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Geçmiş olsun

oNrCCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur çeçen
Allah yardımcın olsu zordur elbet. Bir yandan çalışıyor bir yandan okuyorsun anladığım kadarı ile çalışıyorsan ve eline para geçiyorsa bu yaşına kadar zar zor sabır etmişsin bir sene daha sabır et ve o bir sene içinde para biriktirmeye bak daha sonra bir artı bir stüdyo evler vardır onlardan birine çıkabilirsin veya üniversiteden bekar evinde kaldığın birilerini bulursun. yaşın 19 olmuş sana bir şey diyemezler kanunen hakkın . Merak etme üniversiteden bir senem gidecek diye de üzülme , düşünme yaşın daha çok küçük dışarıdan okursun tekrar girersin seneye önce huzurunu düzenini kur daha sağlıklı okur ve daha sağlıklı düşünebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,351
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom