Neler Yeni

Everest SGM-X10 gaming mouse servis hatası

FrKnTr06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Merhaba yaklaşık 1.5 ay önce hepsiburada üzerinden almış olduğum everest sgm-x10 isimli oyuncu faresi geldiği günden itibaren sağ tıka basılı tuttuğumda sol tıkın çalışmadığını fark ettim. Yani örneğin Gta 5'de silahla nişan aldığım zaman ateş etmiyordu.Bu sorunu gördükten sonra biraz araştırma yaptım ve çoğu kişide olduğunu fark ettim yazdıklarına göre servise gönderdikleri zaman ya yenisini gönderiyorlar ya da everestin farklı bir modeli olan x7'yi gönderiyorlardı.Bende bana da aynı şekil bir tavırda bulunacaklarını düşünüp servise gönderdim.1 ay boyunca benimle herhangi bir temasta bulunmadılar 1 ayın sonunda kargo ile bana gönderdiler üzerindeki servis formuna göre farenin herhangi bir sorunu olmadığı yazıyordu.Bende bu durumdan sonra hepsiburada'ya konuyu aynen ilettim ancak onlarda fazla önemsemediler.1 hafta sonra bana tekrar servise göndermemi söylediler.Servisi yapan segment bilgisayara da olayı aynen ilettim onlarda bana aynı şeyi söyleyip fareyi servise göndermemi söylediler.Ancak ben bu konudan fazla ümitli değilim tekrar sorun yok diyerek bana gönderceklerini düşünüyorum.Bende bu durum karşısında ne yapacağımı sizlere sormak istedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,531
Üyeler
147,371
Son üye
kiwadesu
Top Bottom