Neler Yeni

İnceleme Everest SGM-X7 PRO Oyuncu Faresi İncelemesi!

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende eskiden sm 770 vardı kaç kez yere düştü tık yok hakkını yemeyelim sağlam mouse ;)

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Herkese selam dostlar, bugün sizlerle birlikte yaklaşık 2 yıldır kullanmış olduğun Everest markasının SGM-X7 model oyuncu faresini inceleyeceğiz. Fareyi iki yıl önce Vatan'dan 90 TL'ye aldım fakat internet üzerinde 75 TL bandında bulunabiliyordu.

Kutu içeriği:
Kutunun içerisinden ürünün kendisi, kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve hediye olarak bir adet MousePad geliyor.

Ürün Görselleri:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Farenin özellikleri:
Faremiz 1.5 metre uzunluğunda kumaş sarım bir kabloya geliyor ki fiyatına göre güzel bir özellik. Ürünümüz 135 gram bir ağırlığa sahip. Ürünün bilgisayarınıza bağlantısını USB ile yapabiliyorsunuz Ürünümüzde Instant 804 model bir sensör bulunuyor, açıkçası sensörler hakkında bilgim yok bu yüzden sensörünü yorumlayamayacağım fakat anlayan arkadaşlar bu konuda aydınlatabilir. Üründe 1200/2400/3600/4800 olmak üzere 4 farklı DPI ayarı bulunuyor. Ürün dönüşümlü olarak 7 farklı renk arasında gidip geliyor fakat isterseniz bunu yazılım ile ayarlayabiliyorsunuz.

MousePad özellikleri:
Hediye gelen MousePad'i incelediğim zaman eşantiyon bir ürüne göre güzel olduğunu söyleyebilirim. Kalınlığı ve malzeme kalitesi iyi geldi bana. Fakat benim biraz hor kullanmam nedeniyle kenarlarında açılmalar meydana geldi.

Yazılımı:
Yazılım konusunda sadece "Tuş Atama" programını çalıştırabildim. "Ürünün Makro Programı"nda cihaz takılı olmasına rağmen cihazı takın gibi bir hata meydana geldiği için sizlere sadece "Tuş Atama" programını gösterebileceğim.
Alıntıyı görüntüle

Üründe Beğenmediğim Noktalar:
Ürün fiyatına göre güzel fakat elbette beğenmediğim noktalar var. Biraz da onlardan bahsedeyim. Öncelikle ürün sadece sağlak(sağ elini kullananlar) için tasarlanmış. İkinci olarak ise bahsettiğim durumdan dolayı yazılımını beğenmedim fakat "Tuş Atama"da sorun yaşamadığı tekrardan belirtiyorum. Son olarak da biraz ağır ve büyük bir yapıya sahip bu da eli küçük olan arkadaşlar için zorluk teşkil edeceğini düşünüyorum.

Ürünün sürücülerini indirmek için:

Ürünün linki:

Yararlandığım Kaynak:

İncelemem bu kadardı, umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi akşamlar dilerim...
Elinize sağlık güzel anlatmışsınız (y) Everest'in bu mouseları çok popülerdi ama şu dönemyavaş yavaş piyasaya yeni ürünler sokuyor

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bir sorum daha var. Bu elimdeki çakma SGM X7 PRO'yu EVERETS'in yazılımı üzerinden kontrol edebilir miyim acaba?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Aktif olarak kullandığım fare kendisi bence eksik yanları şunlar,
1. Çok ağır
2. Fare bazen mouse pad üzerinde sabit durduğunda imleç kayıyor.
3. Yan tuşlarına sert basmanızı tavsiye etmem ben 2 kere kırdım bu benimde hatam olabilir fakat değiştirirken gördüğüm kadarıyla çok ince plastik dayanakları bulunuyor.
Onun dışında pek bir sorunum yok.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Bendede X9 vardı aga be.
4 Yıl kullandım
Tank sanki çok ağırdı.
everest-sgm-x9-siyah-usb-oyuncu-mousepad-kablolu-mouse-13022-74-K.jpg

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Malesef hiç bir fikrim yok :(
Denemekten zarar gelmez. Bir deneyelim bakalım. Eğer olursa müthiş bir şey olur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hangisini indireceğim acaba?
1612038000532.png

Top Bottom