Neler Yeni

evga rtx 3060 192 bit 12 gb xc gaming ısınma sorunu

Bayterek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kaan arda
Merhaba değerli forum üyeleri

XİGMATEK AQUARİA PLUS kasamın modeli markası bu alttaki üçlü fanlar içeriye üflüyo gerisi dışarıya atıyor havayı önceden hepsi dışarıya atıyodu havayı içeriye üfleyen fan yoktu 81 84 derecelere dolanırdı ekran kartı şimdi 70 77 derecelerde seyrediyo lakin olması gereken dereceler bu değil araştırdığım forumlarda maks 71 derece olması lazım bu kartın pc alındığından 6 ay sonra ısınma sorunu başladı termal macun olsaydı bana kalırsa gün geçtikce ısı artardı yani 1 bucuk yıl önce ısınan kart 80 84 dereceleri gören kart 77 derecelerde dolanıyo termal macunluk bir sorun olsaydı bu gün geçtikçe artardı mantık yürütüyorum şuan saçmalamışta olabilirim ısınmaya başladığında ekran kartı vatana götürdük dedilerki kart arızalı ısınıyo dediler götürdüler servise aa o da ne servis arızalı değil diyor 2. kez gittik bu seferde servis demişki getirmeyin kart arızalı değil demiş bu seferde kart arızalı diyen vatan kart arızalı değil 1 yılda bunlar böle yapar performansı düşer diyor ulan izlediğim yayıncı ekran kartı overclocklu şekilde hem yayın acıyo hem oyun oynuyo 65 derecelerde geziyo 2 yıldır kullanıyo bu neyin kafası yani. 2 yıl oldu ekran kartım arızalımı termal macun yenilenmesimi gerekiyo daha anlamış değilim yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum hocam iyi forumlar dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc acılır acılmaz furmark testinede sokmuştum 1920 x1080 ayarlarda msa 8x kasanın içine hava girmiyor vaziyette daha 1dk olmadan 80 dereceye ulaşıyodu ancak kasanın içine hava girmeye başlayınca bu 71 dereceye indi 1 dk olduğunda 75-73 derecelerde dolanmaya başladı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,138
Üyeler
141,946
Son üye
Frosmx
Top Bottom