Neler Yeni

expo ramlar A-XMP çalılşıyor

NeRa11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aykut Şimşek
Msı mag x670e carbon wifi analartıma patriot venom 7400 mhz ram aldım expo ve xmp uyumlu yazıyor sitesinde lakin expo gözükmüyor xmp gözüküyor XMP desteği A-XMP diye gözüküyor expo yok yüksek frekansı A-XMP profil1 re geçince veriyor ama bilgisayar 1 dk gibi bir sürede açılıyor ve anakartımda hata kodu paneli var 43 bazen 46 bazen 42 kodu var sürekli kod var ve değişiyor BİOS GÜNCEL YARDIM EDECEK VAR MI BİLGİ VERİCEK

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,351
İsim
Emre Zengin
Msı mag x670e carbon wifi analartıma patriot venom 7400 mhz ram aldım expo ve xmp uyumlu yazıyor sitesinde lakin expo gözükmüyor xmp gözüküyor XMP desteği A-XMP diye gözüküyor expo yok yüksek frekansı A-XMP profil1 re geçince veriyor ama bilgisayar 1 dk gibi bir sürede açılıyor ve anakartımda hata kodu paneli var 43 bazen 46 bazen 42 kodu var sürekli kod var ve değişiyor BİOS GÜNCEL YARDIM EDECEK VAR MI BİLGİ VERİCEK
RAM'leri A2 ve B2 (2. slot ve 4. slot) olarak mı taktın? Bir de bu RAM'lerin tam modelini söyler misin? EXPO desteği olmayabilir.

NeRa11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aykut Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 slot var birer boşluk şu taktım hocam 1 2 3 4 ben 2 4 de taktım sorun olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

RAM'leri A2 ve B2 (2. slot ve 4. slot) olarak mı taktın? Bir de bu RAM'lerin tam modelini söyler misin? EXPO desteği olmayabilir.
Rem markası patriot venom 7400 mhz cl36 kutu barkotundan siyesine girdim hemde kullanıcı yorumlarına baktım expo bar yazıyorlardı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,351
İsim
Emre Zengin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rem markası patriot venom 7400 mhz cl36 kutu barkotundan siyesine girdim hemde kullanıcı yorumlarına baktım expo bar yazıyorlardı
Sitesinde EXPO destekli yazıyor. BIOS'a girip Advanced Mod'a geçip sol taraftaki Settings butonuna tıklayıp gelen ekranın fotoğrafını atar mısın?

NeRa11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aykut Şimşek
The uploaded file is too large for the server to process hatası alıyorum foto atamıyorum :D abi herşeyim sıkıntı ya dediğiniz yerde A-XMP YAZIYOR iyişallah fotoğraf gelmiştir bugün donanım arşivi instagram hikayesinde aynı remlerle sistem hikayesi attı sizmiydiniz patriot aynı tem mhz si farklı 6000 bindi benim 7400

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,351
İsim
Emre Zengin
The uploaded file is too large for the server to process hatası alıyorum foto atamıyorum :D abi herşeyim sıkıntı ya dediğiniz yerde A-XMP YAZIYOR iyişallah fotoğraf gelmiştir bugün donanım arşivi instagram hikayesinde aynı remlerle sistem hikayesi attı sizmiydiniz patriot aynı tem mhz si farklı 6000 bindi benim 7400
Hızlı resim yükle gibi siteler var hocam. Oraya yükleyip linkini gönder buraya.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,351
İsim
Emre Zengin

NeRa11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aykut Şimşek
image.jpg

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum ramlar gskill 6400 MHz Expo uyumlu anakartımda Expo ayarını bulamiyorum
expo ayarı bulamıyorsan demekki ramler expo ram değil uyumluysa kullanmaya devam edin patriot viper venom rgb 7000 mhz ramlerede expo yazıyordu ama xmp de kullanıyorum :) satıcıların yalan dolanı olabilir

Top Bottom