Neler Yeni

F/P 800TL bütçe oyuncu mouse tavsiyesi

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gamze Çelik
İlk marka mouse olarak Logitech G102 kullandım AliExpress'den almıştım yıllar önce çok hoşuma gitmişti plastik kalitesi vb fakat bir süreden sonra çift tıklama sorunu başladı ve daha kötüsü mouse tekeri sayfayı kaydırmamaya ileri geri yapmaya başladı tozlandığını düşünerek fareyi söktüm ama bildiğiniz gibi vidaları skatezlerin altına koyuyorlar nedense ve skatezler çöp oldu tekeri tamir edelim temizleyelim derken mouse skatezleri bozulunca mouse çöp oldu sonra Corsair Katar Pro XT aldım F/P bunu buldum bir de bunu deneyeyim dedim plastik kalitesi hiç hoşuma gitmedi ucuz Rampage mouse kalitesi hissettim orijinal kutusunda garantisiyle geldi yurt içinden satın aldım bir süre sonra bu mouse da çift tıklama sorunu başladı mouse tekeri yine bozuldu yukarı çeviriyorum aşağı kaydırıyor vb fakat bunu sökmeye korkuyorum biliyorum ki yine skatezler bozulacak ve mouse çöp olacak skatez satın alsam fareyi sökünce tamir edebileceğim garanti değil teker tozlu desek çift tıklama sorunu devam edecek muhtemelen switchleri bozuk sizce nasıl bir yol izlemeliyim her mouse da bu çift tıklama sorunu teker bozulma fix yaşanıyor mu yoksa F/P farelerden uzak mı durmalıyım ya da vidası skatez altında olmayan kolay sökülen Mouse'lara mı yönelmeliyim? Önerilere açığım.

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gamze Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ferhat ÜZÜM
Ayniei bende var driver olarak gayet iyi ama geri tuşu bazen basmıyor 2 sefer falan basman lazım veya çok sert basman lazım ama sol sağ klik de bisey yok ileri tusunda bisey yok dpi da bisey yok geri tuşu sıkıntılı yazılısından tus ataması yapabiliyorsun ayrıca

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gamze Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayniei bende var driver olarak gayet iyi ama geri tuşu bazen basmıyor 2 sefer falan basman lazım veya çok sert basman lazım ama sol sağ klik de bisey yok ileri tusunda bisey yok dpi da bisey yok geri tuşu sıkıntılı yazılısından tus ataması yapabiliyorsun ayrıca
Geri tuşu dediğniz hangisi yandaki tuşlar mı? kaç yıldır kullanıyorsunuz ve tekerinde problem oluştu mu görüntüsü dandik gibi geldi bana teker kalitesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ferhat ÜZÜM
Geri tuşu dediğniz hangisi yandaki tuşlar mı? kaç yıldır kullanıyorsunuz ve tekerinde problem oluştu mu görüntüsü dandik gibi geldi bana teker kalitesi
Tekerinde hiç birsey yok sorunsuz yandaki geri tuşu bazen tekde basmıyor faturaya bakayım ne zaman almışım kalite olarak sağlam hissettiriyor dandik hissettirmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

21.01.2024 de almışım 5.5ay falan oluyor geri tuşu dışında sıkıntı çıkmadı o da her zaman yapmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,494
Üyeler
147,894
Son üye
AfterFather
Top Bottom