Neler Yeni

🔥İndirim F/P mAtx Kasa 1199 TL

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
1016TL
Alıntıyı görüntüle
916TL -91 TL %10 nays 825 TL
uç uç yada 1000e 150 veriyor ara ara öyle alırsanız 700 küsürlere alırsınız

Satıcı güvenilir mi, Kasa sıfır mı, Yan panel tamperli cam mı, Kafada bir sürü sorular...

Tavsiye etmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

360mm nasıl takıyoruz 240mm destekliyor kasa

İnceleme videosunu izlerseniz detaylı bir şekilde anlatıyor abimiz

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
ATX anakart takılan mATX kasa olmaz ki ATX dir o.

Bunu alıp deneyen birisi varsa netleştirebilir ancak 😀

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YQ724L8?tag=akakceprime-21&th=1 buda bir alternatif olabilir 2 senedir kullanıyorum çokta güzel

Arada 700 Lira fark var bütcesi olan zaten 1200 liraya dönüp bakmaz bile. Adı üstüne Konuyu F/P olarak açtım

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Caner Karaca
Küçük ucuza kasa var mı ekran kartım küçük anakart da matx bu kasa büyük baya eve sığmaz ayrıca pahalı

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Sercan SAYİT
Şu teknobiyotik ekibine o kadar uyuz oluyorum ki en ucuz fiyatı verseler bile tercih etmiyorum. Avam konuşmaları yüzünden sürekli sosyal medya platformlarında tartışma çıkartıyorlardı, artık her yerde gönderilere yorum yapmayı kapatarak paylaşım yapmaya başlamış yüzsüzler. İnsanların fikirlerini beyan etmelerine bile dayanamıyorlar.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,493
İsim
Yusuf
küçük kasa alayım rahat rahat sıvı soğutma takayım üste diyorsanız şuan sanırım msi m100r modeli açık ara. aldım hatta gittim bi tane daha aldım sistemi kuramayınca satıyorum :D

Şu teknobiyotik ekibine o kadar uyuz oluyorum ki en ucuz fiyatı verseler bile tercih etmiyorum. Avam konuşmaları yüzünden sürekli sosyal medya platformlarında tartışma çıkartıyorlardı, artık her yerde gönderilere yorum yapmayı kapatarak paylaşım yapmaya başlamış yüzsüzler. İnsanların fikirlerini beyan etmelerine bile dayanamıyorlar.
beyaz kasa konusunda videolarının altına yorumda fikrimi yazdım. yazdığımada pişman oldum. o derece karşılık veriyorlar. hani anlatıyorum bitfenix beyaz kasa piyasada yok satıyor herkesin aklını çeliyor fiyatıda çok uygun dedim. vay efendim türkiyede beyaz kasa beğenilmiyormuş satış rakamlarına baktığımızda bunu görebilirmişiz. yav sen beyaz kasayı uygun fiyata çektin mi ki satılıp satılmadığına kanaat getirebiliyorsun diyesim geldi demedim. tüketici sana feedback veriyor ama karşılığa bak. attığım yorumlarıda sildim. ne halleri varsa görsünler.

Arda_07

80+ Bronze
Bu fiyata giriş seviye kasa;

İnceleme ;

çok iyi fiyat kaçırmayın

beyaz kasa konusunda videolarının altına yorumda fikrimi yazdım. yazdığımada pişman oldum. o derece karşılık veriyorlar. hani anlatıyorum bitfenix beyaz kasa piyasada yok satıyor herkesin aklını çeliyor fiyatıda çok uygun dedim. vay efendim türkiyede beyaz kasa beğenilmiyormuş satış rakamlarına baktığımızda bunu görebilirmişiz. yav sen beyaz kasayı uygun fiyata çektin mi ki satılıp satılmadığına kanaat getirebiliyorsun diyesim geldi demedim. tüketici sana feedback veriyor ama karşılığa bak. attığım yorumlarıda sildim. ne halleri varsa görsünler.
sırf bu aşağılayıcı tavırları yüzünden çok indirim olmadığı sürece alışveriş yapmıyorum ben de, koskoca firmaya bu tarz tavırlar yanlış

ATX anakart takılan mATX kasa olmaz ki ATX dir o.
1702923717023.png
bir terslik var :D

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
çok iyi fiyat kaçırmayın

sırf bu aşağılayıcı tavırları yüzünden çok indirim olmadığı sürece alışveriş yapmıyorum ben de, koskoca firmaya bu tarz tavırlar yanlış

Alıntıyı görüntülebir terslik var :D

Abimizin anlattığına göre yazdım, İnsanlaro yanlış bilgilendirmek istemem :)

Top Bottom